Aktualności

Stiebel Eltron zaprasza na swoje stoisko na targach ISH 10-14.03.2015

06.03.2015

ISH – wiodące na świecie targi łączące doświadczenia producentów z dziedziny budownictwa, energetyki, technologii klimatyzacji i odnawialnych źródeł energii oraz wyposażenia łazienek. Są największą na świecie wystawą pokazującą wzajemne relacje i rozwiązania technologiczne z zakresu efektywnego wykorzystania wody i energii. Czy chodzi o zrównoważone rozwiązania sanitarne, innowacyjny design łazienki, energooszczędne technologie grzewcze w połączeniu z energią odnawialną lub przyjazną środowisku klimatyzację, chłodnictwo i wentylację – targi ISH obejmują swoim zakresem wszystkie aspekty innowacyjnych rozwiązań budowlanych.

ISH

Ponad 2400 wystawców, w tym liderzy rynku niemieckiego oraz rynków zagranicznych, będą po raz pierwszy prezentować swoje prapremierowe technologie i rozwiązania. Goście z całego świata, z branży handlowych, inżynieryjnych, biur architektonicznych, mieszkaniowych i nieruchomości, dostawców usług, agencji rządowych i uczelni będą mogli zwiedzać targi przez pięć dni w centrum wystawowym o powierzchni 250.000 m2. Najsilniejszą grupą zwiedzającą ISH okazują się firmy branżowe i instalatorskie.

ISH zadebiutowały ponad 50 lat temu. Ich historia to ponad pięć dekad nieustannego rozwoju, ciągłości imprez, innowacyjnych koncepcji. W skrócie: pół wieku sukcesów. W tym roku Polska została oficjalnie Krajem Partnerskim ISH.

Zapraszamy na stoisko STIEBEL ELTRON: hala 8, poziom 0, stoisko B 41.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron