Aktualności

Sanitec KOŁO na targach ISH we Frankfurcie 10-14.03.2015

06.03.2015

Sanitec KOŁO ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Mobilnej Sali Ekspozycyjno-Szkoleniowej KOŁO (MSE-S), która zaparkuje na terenie targów ISH we Frankfurcie nad Menem w dniach 10-14 marca 2015 r.

Sanitec KOŁO na targach ISH we Frankfurcie 10-14.03.2015ISH to największe tego typu, międzynarodowe wydarzenie branżowe, łączące tematykę wody i energii. Organizowane co dwa lata we Frankfurcie targi ISH skupiają światowych przedstawicieli branży instalatorskiej i wyposażenia łazienek (ISH WATER) oraz budowlanej, energetycznej i grzewczej (ISH ENERGY).

Polska, jako ważny partner europejskiej unii energetycznej oraz główny partner handlowy Niemiec została zaproszona do objęcia targów ISH 2015 pierwszym w 55-letniej historii tego wydarzenia, narodowym patronatem.

Bardzo duże znaczenie ma także współpraca Polski i Niemiec w handlu zagranicznym. Jest ona szczególnie widoczna w sektorze energetycznym oraz sanitarnym. Obok wymiany towarowej dochodzi tu do transferu wiedzy, co z kolei stanowi nieoszacowaną wartość dla inwestorów. Różne punkty widzenia wspierają zatem tworzenie nowych rozwiązań dla branży techniki grzewczej i sanitarnej – powiedział wolfgang Marzin, Przewodniczący Zarządu Targów Frankfurt.

Zgodnie z oczekiwaniami organizatora, w przyszłym tygodniu polscy wystawcy zdominują Messe Frankfurt. Wśród rodzimych producentów nie zabraknie również Sanitec KOŁO. Tegoroczna ekspozycja MSES KOŁO zaprezentuje portfolio inwestycyjne firmy oraz wybrane premiery produktowe na 2015 rok.

Wśród nich znajdą się najnowsze modele bezkołnierzowych misek WC Rimfree, dostosowane do spłukiwania 4/2 l, bezpieczna i higieniczna kabina prysznicowa ULTRA i nowoczesne, modułowe meble z kolekcji KOŁO TWINS. Do obejrzenia ekspozycji i wspólnych rozmów przy kawie serwowanej przez najlepszych barristów zapraszamy do imponującej ciężarówki na placu targowym AGORA, Vis-a-vis wejścia do Hali 3.

Polski patronat nad wydarzeniem to również okazja do organizacji wystaw, wykładów, for i seminariów poświęconych innowacjom z Polski. Wśród nich szczególnie polecamy:
·      Wykład Zuzanny Skalskiej "Design łazienek, Polska w trakcie zmian", który odbędzie się we wtorek, 10 marca o godzinie 13.00 w Pop up my Bathroom Atelier, Hala 3.0, F97 + E99
·       Wystawę polskiego designu "Form and Function", pod kuratelą Urszuli Kałużnej – architektki, założycielki i redaktor naczelnej portalu EXSPACE
·       Forum Polskiej Gospodarki, we wtorek, 10 marca g. 15.00-17.00 w Porthaus, Ebene Via, sala Frequenz

Szczegółowe informacje dotyczące programu Targów ISH dostępne są na stronie: www.ish.messefrankfurt.com w zakładce Events.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska marki KOŁO i pozostałych marek z grupy GEBERIT.
Patronem medialnym naszego stoiska na targach ISH 2015 jest telewizja DOMO+

źródło i zdjęcia: Sanitec Koło

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło