Aktualności

"Weź kolor na warsztat" - szkolenia Tikkurila dla profesjonalistów

05.03.2015

Warunkiem utrzymania konkurencyjności na rynku usług wykończeniowych jest stałe podnoszenie kwalifikacji – zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Organizowane przez Tikkurila szkolenia dla profesjonalistów dają możliwość zdobycia przydatnej, rozbudowanej i aktualnej wiedzy, jak również udoskonalenia umiejętności wykonawczych. Pod hasłem "Weź kolor na warsztat" startuje właśnie kolejna edycja kursów.

Sprawne i terminowe przeprowadzenie prac nie jest jedynym kryterium, na które zwracają uwagę klienci przy wyborze bądź rekomendacji udzielanej ekipie wykonawczej. Coraz większego znaczenia nabiera oczekiwanie dotyczące szeroko rozumianego poradnictwa dotyczącego wyboru produktów, a także najnowszych trendów i możliwości w zakresie dekoracji powierzchni.

Szkolenia Tikkurila przeznaczone dla pracowników firm i ekip wykonawczych gwarantują pogłębienie wiedzy na temat wykończenia powierzchni, a rozbudowana część warsztatowa pozwala na podniesienie poziomu umiejętności w zakresie stosowania nowoczesnych technik malarskich.

Program szkolenia obejmuje prezentacje produktów przeznaczonych do ochrony i dekoracji różnego typu powierzchni, jak też omówienie najczęściej popełnianych błędów montażowo-wykonawczych wraz z poradami dotyczącymi ich uniknięcia. Wartym uwagi punktem są również ćwiczenia praktyczne poświęcone efektom dekoracyjnym – cieszącym się wśród klientów coraz większą popularnością.

Szkolenia "Weź kolor na warsztat" są prowadzone przez specjalistów Tikkurila, posiadających wiedzę merytoryczną i bogate doświadczenie. Kursy odbywają się w profesjonalnym Centrum Szkoleniowym Tikkurila w Dębicy. Istnieje również możliwość dostosowania lokalizacji i tematyki szkoleń po zebraniu odpowiednio licznej grupy chętnych.

Uczestnicy warsztatów uzyskują certyfikat potwierdzający odbycie profesjonalnego szkolenia oraz zostają dołączeni do listy zamieszczonej na stronie www.tikkurila.pl w zakładce "Certyfikowani Wykonawcy". Szczegółowe informacje na temat szkoleń znaleźć można w zakładce http://www.tikkurila.pl/dla_profesjonalistow/szkolenia. 

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.