Aktualności

GAMRAT SA zaprasza na targi BUDMA 2015 w Poznaniu 10-13.03.2015

05.03.2015

W dniach 10-13 marca 2015r. zapraszamy wszystkich naszych aktualnych i potencjalnych Klientów do odwiedzania naszego stoiska targowego na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu,  które od lat uważane są za największą i najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży budowlanej.

Targi BUDMA pozwalają śledzić kierunek i stopień rozwoju branży budowlanej, a dla producenta stwarzają możliwość przedstawienia praktycznie pełnego asortymentu w jednym miejscu przed szeroką publicznością.

Dla liczących się w branży firm uczestnictwo w tym międzynarodowym wydarzeniu jest wręcz obowiązkowe, dlatego w tym roku, po kilkuletniej nieobecności, nie mogłoby zabraknąć naszej firmy na tak prestiżowej imprezie. Możliwość nawiązania  nowych  kontaktów  oraz  spotkanie  z  dotychczasowymi  klientami, to wartości jakie obok wizerunkowej prezentacji naszej firmy, daje nam udział w targach poznańskich.

Podczas czterech, intensywnych dni targowych, prezentować będziemy bogatą ofertę produkcyjno - handlową, w szczególności tworzywowe systemy rynnowe Gamrat z PVC i Gamrat Magnat oraz wprowadzone do oferty handlowej w sierpniu 2014r. stalowe systemy rynnowe StalGam uhonorowane Godłem Produkt Roku 2014. Prezentowany będzie również pozostały asortyment naszej firmy - podsufitki GAMRAT, węże i przewody elastyczne, systemy rurowe, nowe kolekcje wykładzin i okładziny ściennej Gamrat oraz nowość 2015r.kompozytowy system tarasowy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska GAMRAT SA – pawilon nr 7, stoisko nr 14.

DO ZOBACZENIA NA TARGACH BUDMA
10 – 13 MARCA 2015!

źródło i zdjęcia: Gamrat SA

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA