Aktualności

Blachy Pruszyński - szkolenia dla dekarzy

29.03.2011

Pokaz prawidłowego montażu pokryć dachowych, prezentacja nowości produktowych oraz procesu produkcyjnego – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez firmę Blachy Pruszyński w ramach piątej edycji cyklicznego szkolenia dla dekarzy. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 1600 osób z kraju i zagranicy.

Blachy Pruszyński szkolenia dla dekarzy V edycja

Wszystkie szkolenia odbyły się w nowo wybudowanym centrum szkoleniowym w Sokołowie k. Warszawy. Od 25 stycznia do 11 marca br. Firma Blachy Pruszyński przeprowadziła w sumie 18 spotkań z przedstawicielami środowiska dekarskiego.

Uczestnicy szkoleń dla dekarzy Grupy Pruszyński - mogli pogłębić wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznać się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek, m.in. systemem rynnowym Niagara Tytan Cynk oraz płytami warstwowymi.

Podczas prezentacji multimedialnych oraz prelekcji przygotowanych przez ekspertów firmy przybliżono również ofertę blach powlekanych oraz pozostały asortyment Grupy Pruszyński - okna i drzwi, metale kolorowe, panele aluminiowe i akcesoria do systemów gipsowo-kartonowych, a także blachy perforowane oraz systemy rynnowe. Ważnym punktem tegorocznej edycji szkoleń były pokazy wykonywania pokryć dachowych.

W ich trakcie dekarze mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska próbkom produktów, ale również zweryfikować własne umiejętności i zasięgnąć porad montażowych u ekspertów firmy Blachy Pruszyński. Doskonałą okazją do prezentacji nowoczesnego parku maszynowego oraz procesu produkcji była z kolei wizyta w zakładzie produkcyjnym. Podczas tegorocznej edycji szkoleń własną ofertę zaprezentowali także partnerzy Blach Pruszyński: Fakro, Velux i Koelner.

Źródło: inplusPR 

Więcej