Aktualności

Immergas na targach budowlanych INTERBUD 2015

03.03.2015

Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i niezliczona ilość propozycji budowy i wystroju domu. Tak w skrócie można podsumować największe targi budowlane INTERBUD, które odbyły się na przełomie lutego i marca 2015 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi.

Lider systemów grzewczych, marka Immergas, zaprezentowała bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań w zakresie ogrzewania domu na stoisku swojego łódzkiego partnera handlowego, firmy Therm-Instal.

INTERBUD 2015 - największe wydarzenie branży budowlanej informuje ImmergasPodczas tegorocznej edycji targów wystawcy duży nacisk kładli na produkty ekologiczne i wykorzystujące energię odnawialną jako źródło energii. Wśród prezentowanych produktów marki Immergas doskonale spełniały te założenia: kolektor hybrydowy, będący połączeniem kolektora płaskiego i ogniwa fotowoltaicznego, jak również pompa ciepła IMMERWATER z wbudowanym zasobnikiem o pojemności 300 litrów. Z bogatej oferty marki zaprezentowano także kotły średniej mocy, w tym kocioł Hercules Solar fabrycznie przystosowany do współpracy z kolektorami słonecznymi.

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy mieli okazję nie tylko obejrzeć produkty, lecz przede wszystkim porozmawiać z najlepszymi specjalistami branży instalacyjnej w kwestii doboru produktu i optymalnego rozwiązania z zakresu techniki grzewczej.

źródło i zdjęcia: Immergas

Firma powiązana:

Immergas

Telefon 42 649 36 00
www.immergas.pl
immergas@immergas.pl

Immergas