Aktualności

Wicanders: Vademecum wiedzy o podłogach na www.wicanders.pl

02.03.2015

Strona internetowa jest swego rodzaju wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Bardzo często to właśnie w tym miejscu klienci szukają informacji na temat produktów, usług czy też specjalistycznych porad związanych z działalnością firmy. Kierując się tą zasadą i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka Wicanders postanowiła odświeżyć swoją witrynę, tak aby była obszernym i pomocnym kompendium wiedzy o podłogach korkowych, winylowych i drewnianych, a także okładzinach ściennych.

Multimedialna platforma to miejsce, gdzie w wirtualnym świecie spotykają się sprzedawcy, konsumenci, projektanci, czy też dziennikarze, w celu uzyskania wiedzy na temat związany z obszarem, w którym działa przedsiębiorstwo. Przedstawiciele marki Wicanders zadbali o to, aby na firmowej stronie internetowej każdy znalazł potrzebne mu informacje. Atrakcyjna grafika, przejrzysta i prosta forma, a także praktyczne funkcje podnoszą komfort korzystania z zasobów witryny i sprawiają, że jest niezwykle łatwa w obsłudze.

Intuicyjne menu skategoryzowano na zakładki tematyczne skierowane do określonych osób. W sekcji "Jestem konsumentem" klienci mogą znaleźć adresy punktów sprzedaży, zamówić katalog produktów, zadać pytanie specjalistom z firmy Wicanders, dowiedzieć się o najnowszych promocjach, czy też obejrzeć filmy demonstrujące montaż określonego typu podłóg oraz przenieść się na firmowego bloga. Kategoria "Jestem projektantem" zawiera katalogi prezentujące zrealizowane projekty aranżacyjne, określone linie produktowe, a także zbiór wszystkich dostępnych wzorów. W zakładce "Jestem dziennikarzem" znajduje się wiele informacji prasowych oraz zdjęć do pobrania, natomiast w "Jestem sprzedawcą" umieszczony jest odnośnik na platformę handlową. Tak precyzyjnie wydzielone sekcje, zaopatrzone w materiały przeznaczone do wybranej grupy odbiorców, pozwolą w krótkim czasie znaleźć wszystkie potrzebne treści. W dolnej części strony znajduje się również podział na konkretne kolekcje podłóg i okładzin ściennych Wicanders – Corkcomfort, Vinylcomfort, Artcomfort, Parquet, Dekwall. Po kliknięciu na wybraną linię produktową znajdziemy bogatą bazę zdjęć aranżacyjnych, produktowych, a także opis wybranych rozwiązań technicznych i montażu oraz zastosowanych technologii. Nowa odsłona witryny Wicanders została dostosowana do urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy smartphonów i tabletów bez trudu mogą korzystać z zasobów strony www.wicanders.pl.
 
Strona internetowa firmy Wicanders została odświeżona z myślą o wszystkich tych, którzy w sieci szukają wiedzy, inspiracji, odpowiedzi na nurtujące ich pytania, informacji o promocjach, czy też adresów punktów sprzedaży. Od teraz świat podłóg nie będzie miał żadnych tajemnic przed użytkownikami serwisu www.wicanders.pl

źródło i zdjęcia: Dom Korkowy

Firma powiązana:

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Telefon 12 637 96 39
www.wicanders.pl
krakow@domkorkowy.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o.