Aktualności

Wanny Mobi - Design dla wymagających w Max-Fliz

08.12.2014

Nowoczesne wanny wolnostojące MOBI - design dla wymagających. Wychodząc z tradycyjnej roli miejsca przede wszystkim funkcjonalnego łazienka stała się sercem domu, oazą, miejscem relaksu i luksusu. By zagwarantować naszym Klientom równowagę dla ciała i duszy tworzymy kolekcje prestiżowych wanien wolno stojących i nietuzinkowych umywalek, które pozwolą nadać każdej łazience nutkę estetycznej zmysłowości.

WANNY WOLNO STOJĄCE AKRYLOWE

Wanny MOBI wykonane są z akrylu sanitarnego najwyższej jakości, dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Cechuje je doskonale gładka powierzchnia, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i zintegrowaniu wanny z obudową, otrzymaliśmy produkt lekki i solidny, o wyglądzie jednolitych wanien konglomeratowych, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i ceny wanien akrylowych. 

WANNY i UMYWALKI WOLNO STOJĄCE KONGLOMERATOWE

Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak ciepła i relaksująca kąpiel, dlatego oferujemy Klientom tradycyjne wanny wolno stojące oraz modele nieco bardziej nowoczesne, awangardowe. Zarówno jedne, jak i drugie doskonale wpisują się we wnętrza o różnym charakterze, dodając im nutki luksusu i wysmakowanego wykończenia.

Wanny i umywalki MOBI wykonane są z lanego marmuru (konglomeratu) składającego się z kruszonego marmuru i poliestrów wysokiej jakości. Dzięki takiemu połączeniu konglomerat jest wyjątkowo wytrzymały oraz podatny na formowanie, co pozwala uzyskać perfekcyjną gładkość oraz szeroką gamę kształtów. Wykorzystywany do produkcji konglomerat wykazuje właściwości podobne do naturalnego kamienia, dzięki czemu doskonale utrzymuje ciepło, pozwalając dłużej rozkoszować się odprężającą kąpielą.

Więcej na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Max-Fliz

 

 

 

Firma powiązana:

Max-Fliz

Telefon 12 290 71 18, 12 290 83 41, 12 290 83 42, 12 290 83 43, 12 397 52 53, 12 397 52 62, 12 267 09 93
www.max-fliz.com.pl, www.sklep.max-fliz.com.pl
info@max-fliz.com.pl, marketing@max-fliz.com.pl, sklep@max-fliz.com.pl

Max-Fliz