Aktualności

GALMET zaprasza do sklepu internetowego

05.03.2015

GALMET - producent systemów grzewczych - zaprasza do firmowego sklepu internetowego – www.sklep.galmet.com.pl - z częściami i akcesoriami do swoich wyrobów.

GALMET zaprasza do sklepu internetowegoOferta sklepu obejmuje elementy do wszystkich produkowanych urządzeń – zestawów solarnych, pomp ciepła, kotłów c.o. i zbiorników (ogrzewaczy, zasobników i wymienników) oraz detale do instalacji.

Za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucyjnej GALMETU - hurtowej i detalicznej - sprzedawane są głównie urządzenia, zestawy i kompletne systemy grzewcze.

Sklep internetowy www.sklep.galmet.com.pl ma uzupełniać ich ofertę i zapewnić klientom dostęp do pełnej oferty części zamiennych, akcesoriów i detali. Jego zaletą jest gwarantowana przez producenta jakość i oryginalność wyrobów oraz wsparcie doradców technicznych firmy w doborze i skompletowaniu potrzebnych elementów.

W sklepie można nabyć również większość części do urządzeń, których produkcja już się zakończyła i nie są one dostępne w żadnym innym miejscu.

Sprzedaż wspomagana jest przez system monitorujący stany magazynowe, więc dostępność wszystkich produktów jest aktualizowana na bieżąco, a zamówione towary wysyłane są niezwłocznie za pośrednictwem firmy kurierskiej i docierają do klienta w ciągu dwóch dni od momentu zakupu.

Cechą charakterystyczną sklepu internetowego GALMET jest łatwa, intuicyjna obsługa oraz przyjazny dla klienta system płatności za zakupy, obejmujący przelewy, karty bankowe i operatorów płatności internetowych.

źródło i zdjęcia: Galmet

Firma powiązana:

Galmet

Telefon 77 403 45 00, 77 403 45 55
www.galmet.com.pl, www.facebook.com/GalmetPL/
galmet@galmet.com.pl, solary@galmet.com.pl

Galmet