Aktualności

Z firmą ELTERM - ogrzewanie elektryczne nigdy nie było tak tanie

03.03.2015

Firma ELTERM, czołowy polski producent urządzeń grzewczych, w tym najbogatszego na rynku typoszeregu elektrycznych kotłów wodnych oraz sprzęgieł hydraulicznych, ma przyjemność przedstawić Państwu swój najnowszy produkt: najmniejszy oraz najtańszy elektryczny kocioł do centralnego ogrzewania – model "Ułan" (AsPC).

Elektryczny kocioł do centralnego ogrzewania – model "Ułan" (AsPC):

  • Idealny jako alternatywne źródło ciepła.
  • Dedykowany do współpracy z pompami ciepła, każdym innym typem kotła C.O. lub kominkiem.
  • Może pracować w otwartym lub zamkniętym układzie C.O.
  • Wyposażony w intuicyjne oraz inteligentne sterowanie.
  • Wymiary: 560 x 175 x 155mm; waga ~5kg.
  • Moc: od 4 do 12kW.
  • Cena: od 1700 PLN netto + VAT.   

Więcej informacji na temat kotła "Ułan", jak również pozostałych modeli, dostępnych jest na www.elterm.pl
Z firmą ELTERM - ogrzewanie elektryczne nigdy nie było tak tanieZ firmą ELTERM - ogrzewanie elektryczne nigdy nie było tak tanieZ firmą ELTERM - ogrzewanie elektryczne nigdy nie było tak tanieZ firmą ELTERM - ogrzewanie elektryczne nigdy nie było tak tanieGrzejemy jak Kawaleria!

Elterm - Grzejemy jak Kawaleria!Elterm powstał w 1992 roku z połączenia dwóch mniejszych firm. Obecnie jesteśmy dynamicznym przedsiębiorstwem średniej wielkości, zatrudniamy kilkadziesiąt osób i produkujemy rocznie kilkanaście tysięcy wysokiej jakości urządzeń. Elterm jest firmą rodzinną, spółką jawną.

W ostatnim czasie skupiliśmy nasze wysiłki głównie na rozwoju w obszarze kotłów elektrycznych oraz armatury hydraulicznej (grupy bezpieczeństwa, sprzęgła hydrauliczne, kolektory rozdzielające, grupy pompowe, zespoły różnicowo-pompowe), które to produkty zyskały sobie uznanie wśród naszych klientów.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy w ostatnich latach oraz poszerzeniu zakresu naszej działalności, staliśmy się obecni na wielu zagranicznych rynkach (patrz mapka) i współpracujemy ze stale rosnącą liczbą kontrahentów europejskich.

Na skutek kawaleryjskich zainteresowań powstał pomysł na zmianę naszego znaku firmowego, jak i nazewnictwa typoszeregu kotłów EKW, wśród których poza "Ułanem" przedstawionym na logo, znajdą Państwo "Wachmistrza", "Rotmistrza", czy też bardziej rozbudowaną "Baterię" i "Dywizję".

źródło i zdjęcia: ELTERM

Firma powiązana:

Elterm

Telefon 56 686 93 05
www.elterm.pl
biuro@elterm.pl

Elterm