Aktualności

Pustaki ogniowe La Rochere w ofercie firmy Glasspol.pl

02.03.2015

Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem francuskich pustaków ogniowych La Rochere o ognioodporności E 60, EI 15, EI 30 i EI 60 Każdy z tych pustaków różni się od siebie nie tylko wymiarami ale i wagą. Zastosowanie pustaków ognioodpornych ma na celu zachowanie bezpieczeństwa naszego jak i osób przebywających w strefie pożaru.

W różnych budynkach są inne klasyfikacje ogniowe do których należy bezwzględnie się zastosować. Nie powinno się zamieniać pustaków EI 60 na pustaki EI 30 tylko dlatego że są tańsze, bo takie posunięcie może mieć tragiczne skutki w przyszłości i kłopoty przy odbiorze przez strażaka.

Do każdej partii sprzedanych pustaków ognioodpornych dołączany jest Certyfikat (Atest) w formie Klasyfikacji ogniowej wraz z tłumaczeniem i rysunkami. Przed montażem pustaków szklanych należy dokładnie przeczytać Certyfikat, Atest (dołączony do towaru) i według tych wskazówek budować ścianę ogniową.

Przy budowie ścian z pustaków szklanych EI 30 lub EI 60 należy przestrzegać, aby nie przekraczać maksymalnych wielkości przeszklenia.

Luksfery, pustaki, szklane, szkło, fusing na stronie internetowej firmy Glasspol.pl.

źródło i zdjęcia: Glasspol.pl

Firma powiązana:

Glasspol.PL Pustaki Szklane

Telefon 71 310 30 00, +48 600 633 000
www.glasspol.pl, www.luksfer.pl
glasspol@glasspol.pl

Glasspol.PL Pustaki Szklane