Aktualności

Pianomat i mata antypoślizgowa – praktyczne akcesoria dostępne w sklepach Komfort

26.02.2015

Kupując dywan lub wykładzinę często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że na komfort ich użytkowania kluczowy wpływ ma nie tylko jakość samego produktu, ale również zastosowane podkłady. Pianomat zapewni izolację i wyjątkową miękkość wykładziny, z kolei mata antypoślizgowa pod dywanem zapobiegnie jego ślizganiu. Oba produkty dostępne są w sklepach Komfort.

Pianomat – dla izloacji i wyjątkowej miękkości wykładziny

Pianomat – dla izloacji i wyjątkowej miękkości wykładzinySpecjalny podkład wykonany z elastycznej pianki poliuretanowej. Położony pod wykładzinę dywanową daje efekt tzw. "miękkiego podłoża" – poczucie przyjemnej miękkości grubego, ekskluzywnego dywanu. Idealny do stosowania m.in. w sypialniach, w których zwiększa komfort chodzenia boso oraz w pokojach dziecięcych, w których niweluje ryzyko potłuczeń przy upadkach.
Pianomat ma też bardzo dobre właściwości izolacji cieplnej - zastosowany pod wykładziny dywanowe dodatkowo dociepla podłogę. Oprócz tego wycisza każde pomieszczenie. Badania wykazały, że stosowanie Pianomatu wyraźnie poprawia izolacyjność akustyczną stropu od dźwięków uderzeniowych. Dzięki swojej elastyczności absorbuje energię wytwarzaną przy chodzeniu. dodatkowo wydłużając żywotność wykładzin.

Produkt o grubości 5 mm lub 10 mm dostępny jest w kilku szerokościach.

Ceny w sklepach Komfort i na www.komfort.pl od 8,99 zł/mkw do 27,99 zł/m2.

Mata antypoślizgowa pod dywany i chodniki

Mata antypoślizgowa pod dywany i chodnikiMata antypoślizgowa przeznaczona jest do stosowania pod dywany i chodniki. Zapobiega ich przesuwaniu oraz zabezpiecza przed poślizgnięciem się podczas chodzenia, zwiększając bezpieczeństwo użytkowników.
W sieci Komfort dostępna w dwóch wariantach: z tworzywa PVC do układania na panelach laminowanych, wykładzinach elastycznych i płytkach ceramicznych oraz z polipropylenu i lateksu na podłogi drewniane, marmur i granit.
Produkt dostępny w kilku szerokościach.

Ceny w sklepach Komfort i na www.komfort.pl od14,99 zł do 89,99 PLN.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort