Aktualności

FAKRO nagrodzone tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014

26.02.2015

12 lutego 2014 r. odbyła się uroczysta Gala Buildera, podczas której miesięcznik nagrodził najlepsze firmy wykonawcze, dostawcze oraz ich przedstawicieli. Decyzją Redakcji i Rady Programowej miesięcznika Builder wśród laureatów znalazła się także firma FAKRO.

To właśnie do wicelidera światowego rynku okien dachowych oraz potentata w produkcji schodów strychowych trafił tytuł Budowlanej Firmy Roku 2014. To nie koniec nagród dla firmy FAKRO. Wyróżnienie w kategorii Osobowość Branży otrzymał Prezes i współzałożyciel firmy FAKRO, Ryszard Florek.

Miesięcznik Builder tradycję wręczania nagród najlepszym firmom budowlanym pielęgnuje już od dwunastu lat. W gronie Budowlanych Firm Roku znalazły się przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności, które łączy skuteczne zarządzanie, dobre wyniki, innowacyjność proponowanych rozwiązań oraz rzetelność i stabilność. Nagrodzona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014, FAKRO, to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie.

Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Na rzecz rozwoju produktów pracuje ponad stu inżynierów. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. Ten tytuł to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, potwierdzenie rzetelności, innowacyjności i jakości, którą reprezentuje nasza firma. – tłumaczy Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Osobowość Branży, wyróżnienie specjalne, przyznawane szefom firm za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw przyznano Ryszardowi Florkowi. Prezes i współzałożyciel FAKRO nie poprzestał na rozwijaniu firmy, ale w trosce o rozwój polskiej wspólnoty ekonomicznej powołał Fundację Pomyśl o Przyszłości. Propagując wiedzę na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych, pragnie zainteresować Polaków ekonomią obywatelską.

Uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie, zgromadziła przedstawicieli branży budowlanej, biznesu, polityki, mediów oraz uczelni technicznych. Spotkanie to oprócz promowania dobrych praktyk było także dobrą okazją do wymiany doświadczeń i integracji środowiska branżowego.

źródło i zdjęcia: FAKRO

 

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro