Aktualności

Electrolux został Partnerem nowego programu kulinarnego "Tajemniczy Składnik"

26.02.2015

Już 10 marca 2015 r. w Telewizji POLSAT rozpocznie się emisja nowego ekskluzywnego programu kulinarnego pt. "Tajemniczy Składnik". Gośćmi prowadzącej, Joanny Koroniewskiej, będą cenieni szefowie kuchni oraz eksperci kulinarni. W każdym z odcinków podzielą się oni z widzami swoją unikalną wiedzą, opowiedzą o panujących obecnie trendach związanych z gotowaniem i zdradzą swoje tajemne sposoby, na przyrządzenie potraw godnych gwiazdkowych restauracji. Partnerem programu została firma Electrolux.

Tajemnicze Składniki doskonałych dań

Sekretem wyjątkowych dań są ich "tajemnicze składniki". Określone produkty spożywcze, ich zaskakujące połączenia czy też techniki przyrządzania sprawiają, że smak i aromat potrawy są jedyne w swoim rodzaju. To właśnie ta unikalna wiedza, zdobyta dzięki długoletniemu doświadczeniu, pozwala profesjonalnym szefom kuchni tworzyć kulinarne dzieła sztuki.

Program "Tajemniczy Składnik" powstał z myślą o wszystkich miłośnikach gotowania, którzy pragną podobne efekty osiągać w swoim domowym zaciszu. Każdy z dziesięciu odcinków będzie dedykowany innej tematyce, a jego prowadząca, Joanna Koroniewska, będzie gościła innego specjalistę z danej dziedziny.

Widzowie dowiedzą się jak przyrządzać kaczkę, steki, podroby, jak upiec chleb, własnoręcznie zrobić makaron, przygotować wytworne śniadanie, modny deser czy zdrowe menu. Poznają najnowsze trendy panujące w świecie gotowania oraz posiądą tajemną wiedzę wprost od kulinarnych ekspertów. Będą nimi Przemek Błaszczyk, Justyna Mizera, Eliza Mórawska, Marcin Czubak, Aleksandra Sowa, Paweł Kibart, Marcin Przybysz i Sebastian Olma.

Zaproszeni goście opowiedzą dodatkowo o profesjonalnych technikach przyrządzania dań, takich jak połączenie pary i gorącego powietrza czy metodzie sous-vide oraz roli urządzeń stosowanych podczas pracy w kuchni. Program "Tajemniczy Składnik" to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują kulinarnych inspiracji, chcą poznać innowacyjne rozwiązania i pragną gotować na najwyższym poziomie we własnym domu.

Program "Tajemniczy Składnik" powstał w ramach kampanii Electrolux o tej samej nazwie. Obejmie ona także kampanię prasową i digitalową oraz komunikację prowadzoną w kanałach social media i współpracę z blogerką kulinarną, Agatą Jędraszczak. Będzie emitowany w Telewizji POLSAT, od 10 marca do 12 maja 2015 r. o godz. 21.35, po programie "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia".

Electrolux został Partnerem nowego programu kulinarnego "Tajemniczy Składnik"źródło i zdjęcie: ELECTROLUX

Firma powiązana:

Electrolux

Telefon 22 434 73 00, infolinia produktowa 22 568 98 67
www.electrolux.pl

Electrolux