Aktualności

Po półmetku rekordowa frekwencja na Akademiach VELUX

25.02.2015

Już ponad 2000 przeszkolonych dekarzy i doradców handlowych w 14 miast ach w całej Polsce - tak wyglądają statystyki po sześciu tygodniach szkoleń "Akademii Rozwoju Biznesu", które od połowy stycznia prowadzi firma VELUX.

 Po półmetku rekordowa frekwencja na Akademiach VELUXKluczem do sukcesu i tak wysokiej frekwencji jest atrakcyjny program i praktyczna wiedza, którą mogą zdobyć uczestnicy Akademii – przekonuje Jacek Siwiński, dyr. generalny VELUX Polska. Nie tylko podnosimy kwalifikacje pracowników firm dekarskich i handlowych, ale przede wszystkim wskazujemy kierunki rozwoju ich biznesu na rynku stolarki dachowej – dodaje.

Zainteresowanie jest ogromne, rekord frekwencji padł w tym tygodniu w Białymstoku, jednego dnia zgłosiło się aż 90 osób. Przed nami jeszcze 4 tygodnie szkoleń. Firmy, które jeszcze z nich nie skorzystały mogą nadal się zapisywać. 

 Po półmetku rekordowa frekwencja na Akademiach VELUXJednodniowy, bezpłatny kurs podzielony jest na dwa bloki: teoretyczny i pokazowy. W pierwszej części uczestnicy poznają trendy rynkowe, oczekiwania klientów oraz nowości z segmentu okien dachowych, ze szczególnym wskazaniem na potencjalne obszary rozwoju biznesu dekarskiego lub handlowego. Drugi etap to praktyczne zapoznanie się z technikami montażowymi i zaletami rozwiązań technicznych VELUX, w pięciu blokach tematycznych. Prezentacje odbywają się na specjalnie do tego celu skonstruowanych stojakach, imitujących połać dachu.

Ta część zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogą z bliska zobaczyć wszystkie detale techniczne oraz zapytać naszych wykwalifikowanych pracowników o szczegóły montażu. Pytań zawsze jest dużo – opowiada Sławomir Łyskawka, dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny. 

 Po półmetku rekordowa frekwencja na Akademiach VELUXFirma VELUX zadbała także o element rywalizacji. Na uczestników czekają konkursy i atrakcyjne nagrody, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział ponad 2000 dekarzy i doradców handlowych. Kursy odbyły się w 14 miastach: Bielsko-Biała, Kraków, Luboń, Szczecin, Cigacice, Wrocław, Banino, Olsztyn, Lublin, Warszawa, Dąbrowa k. Kielc, Łódź, Turawa oraz Białystok. 

 Po półmetku rekordowa frekwencja na Akademiach VELUXDo końca marca odbędzie się jeszcze siedem spotkań. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja przez stronę internetową www.velux.pl/akademia lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410.  Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu VELUX.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:

02-06 marca           woj. śląskie (Tarnowskie Góry), woj. kujawsko-pomorskie (Osielsko)

09-13 marca           woj. podkarpackie (Rzeszów) woj. zachodniopomorskie (Koszalin)

16-20 marca           woj. mazowieckie (Warszawa)

23-27 marca           woj. wielkopolskie (Luboń) woj. małopolskie (Brzesko)

Cykl szkoleniowy Akademia Rozwoju Biznesu VELUX został objęty patronatami: merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, mediowym magazynu Fachowy Dekarz & Cieśla oraz narzędziowym przez firmę Bosch i niebieską linię elektronarzędzi dla rzemiosła i przemysłu.

źródło i zdjęcia: VELUX Polska

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.