Aktualności

Grupa Armatura na moskiewskich targach Aqua-Therm

25.02.2015

Cztery dni, ponad 18 000 odwiedzających, 760 stoisk producentów i dystrybutorów z 29 państw - XIX edycja Międzynarodowych Targów Inżynierii Sanitarnej, Systemów Grzewczych, Klimatyzacji i Wentylacji Aqua-Therm Moscow stanowiła mocny początek sezonu europejskich wydarzeń branżowych. Wśród wystawców znalazła się Grupy Armatura, która zaprezentowała swoją kompletną ofertę.

Za główny temat XIX edycji Aqua-Therm Moscow organizatorzy obrali trzy obszary, które w największym stopniu wpływały na kształt rosyjskiego rynku. Wśród nich znalazły się: urządzenia klimatyzacyjne, wyposażenie przeznaczone do prywatnych oraz publicznych basenów, saun i spa oraz rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Ekspozycjom producentów towarzyszyły również biznesowe konferencje dotyczące kierunków rozwoju branży HVACR, techniki basenowej i SPA.

W gronie wystawców nie zabrakło polskiego akcentu. Kolejny raz z rzędu, rodzimą branżę na moskiewskich targach reprezentowała Grupa Armatura.

Promując ofertę firmy na rynku wschodnim, zdecydowaliśmy o przedstawieniu dotychczasowego asortymentu oraz nowości, których premiera przewidziana jest na 2015 r. – komentuje Aneta Dziedzina, szef marketingu Grupy Armatura.

Na platformie o łącznej powierzchni 100 m² zaprezentowano kompleksową ofertę Grupy Armatura. Wśród produktów kierowanych do klientów indywidualnych, przedstawiono m.in. baterie łazienkowe i kuchenne, grzejniki aluminiowe i nowość – kolekcję minimalistycznej ceramiki Mero i dopasowanych do niej mebli łazienkowych Duero. Asortyment instalacyjny reprezentowały wzmocnione zawory, armatura wodna i gazowa.

Na targach Aqua-Therm Moscow po raz pierwszy przedstawiliśmy również grupy produktów, dzięki którym zwiększony zostanie zakres działalności Grupy Armatura, w związku z niedawnym przejęciem firmy Aquaform – dodaje Aneta Dziedzina. 

Wśród prezentowanego wyposażenia, na moskiewskiej wystawie znalazła się m.in. funkcjonalna wanna o ciekawym kształcie i elegancka kabina prysznicowa.

źródło i zdjęcia: Armatura Kraków

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków