Aktualności

Wielkie otwarcie salonu Komfort w Galerii Echo w Kielcach

24.02.2015

W weekend 20-22 lutego 2015 r. nastąpiło uroczyste otwarcie salonu Komfort w kieleckiej Galerii Echo. Przygotowane na tą okazję liczne atrakcje, m.in. 20% rabat na zakupy oraz możliwość spotkania z Małgosią Rozenek, sprawiły, że nowo otwarty salon odwiedziły tłumy Klientów.

Perfekcyjne porady

Wielkie otwarcie salonu Komfort w Galerii Echo w Kielcach"Jak czyścić dywany?", "Jak usuwać trudne plamy?", "Jak urządzić pokój dla rocznego dziecka?" – na te oraz szereg innych pytań odpowiadała prowadząca programy "Perfekcyjna Pani Domu", "Bitwa o dom" oraz "Hotel Hell". Małgosia Rozenek, która była gościem specjalnym weekendu otwarcia sklepu Komfort w Galerii Echo, udzieliła wielu praktycznych porad, inspirowała do dbania o perfekcyjny porządek, a także rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z tłumnie zgromadzonymi w nowo otwartym salonie Klientami.

Uroczystemu otwarciu Komfortu w Galerii Echo towarzyszyły również inne atrakcje. Jedną z nich był rabat  -20% na cały asortyment dywanów, wykładzin, paneli, podłóg drewnianych oraz akcesoriów. Zakupy umilała bezpłatna kawa serwowana przez baristów. Dużą popularnością cieszyły się konkursy z nagrodami, m.in. układanie puzzli z fragmentów wykładzin.

Nowa formuła

Wielkie otwarcie salonu Komfort w Galerii Echo w KielcachNa ponad 1000 m2 powierzchni handlowej salonu Komfort w Galerii Echo znalazła się starannie dobrana oferta dywanów, wykładzin, paneli, podłóg drewnianych, a także akcesoriów oraz materiałów dekoracyjnych.

Jednak tym, co wyróżnia nowy salon Komfortu jest przede wszystkim całkowicie nowy sposób aranżacji wnętrza - jednolita kolorystyka z przewagą bieli, mobilne meble o konstrukcji modułowej, a także nowoczesne ekrany multimedialne. Wnętrze podzielone zostało na strefy ekspozycji poszczególnych grup produktowych, w których wprowadzono nowe rozwiązania zwiększające komfort zakupów (należą do nich m.in. pierwsze w Polsce warstwowe podesty dywanowe).

Dodatkowo, w każdej strefie rozmieszczone zostały dedykowane stanowiska edukacyjne. Są to miejsca, w których Klienci mogą poznać oraz porównać cechy i właściwości produktów - m.in. sploty wykładzin, ścieralność paneli poszczególnych klas czy reakcje desek na wodę.

Wielkie otwarcie salonu Komfort w Galerii Echo w KielcachW centralnym miejscu salonu ulokowana  została Strefa Obsługi. Jest to komfortowo zaaranżowana przestrzeń, w której Klienci mogą zapoznać się z materiałami handlowymi (również w wersji multimedialnej), poznać aktualne trendy, skorzystać z porad doradców, a także napić kawy. Dzięki temu sklep w Galerii Echo jest nie tylko nowoczesnym punktem sprzedaży, ale również miejscem inspiracji i edukacji.

Lokalizacja:

Poziom 2
Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce

Wielkie otwarcie salonu Komfort w Galerii Echo w KielcachW ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort