Aktualności

Stawy kąpielowe projektuje Gordo Studio

19.05.2015

Posiadanie oczka wodnego dziś już nie wystarcza. By zrobić największe wrażenie na odwiedzających nasz ogród, dobrze jest w nim stworzyć rozległy ekologiczny staw, który na dodatek pozwoli nam na bezpieczne i komfortowe kąpiele dostarczające niezapomnianych wrażeń.

Projektowanie stawów kąpielowych realizuje Gordo StudioJesteśmy liderami w budowaniu najlepszych i najbardziej innowacyjnych naturalnych zbiorników wodnych na terenie kraju. Potrafimy wyczarować zarówno fascynujący staw pełen malowniczej flory i fauny, jak i luksusowy ekobasen, w którym kąpiel staje się niezwykłym doświadczeniem.

Najnowsze trendy w architekturze ogrodowej to przede wszystkim dążenie do jak największej naturalności i stawianie na ekologiczne rozwiązania. Takim ciekawym przykładem są naturalne stawy kąpielowe, które łączą w sobie zalety basenu z urokiem jeziora. Pozwalają one na jednoczesny relaks i obcowanie z przyrodą, i to bez konieczności wyjazdu na urlop.

Staw kąpielowy to swoiste dzieło sztuki. Gordo Studio specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu najbardziej zaawansowanych zbiorników tego typu. Nasi pracownicy są w stanie wyczarować na terenie posesji prawdziwe górski staw lub egzotyczne jezioro pełne kolorowych ryb i roślin. Odpowiednia struktura takiego akwenu pozwala na bezpieczne korzystanie z kąpieli wodnych, bez szkody dla roślinności i zwierząt zamieszkujących staw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych systemów filtracyjnych, kąpiele w stawie są bezpieczne i komfortowe.

Projektujemy i realizujemy stawy kąpielowe i ekobaseny na miarę marzeń i potrzeb właścicieli. Opracowujemy każdy detal – od zastosowanych systemów filtrujących wodę, aż po dobór roślin i materiałów wykończeniowych. Z wielką pasją i zaangażowaniem urzeczywistniamy najbardziej oryginalne wizje, nadając ogrodom i posiadłościom niepowtarzalny charakter.

Prace wykonujemy kompleksowo – od projektu, przez załatwianie potrzebnych zezwoleń i formalności w imieniu inwestora, aż po efektowną realizację. Korzystamy z najlepszych materiałów i urządzeń i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by zbudowany staw kąpielowy prawidłowo funkcjonował i pięknie się prezentował. Po wykonaniu prac nasi specjaliści służą radą i pomocą w zakresie pielęgnacji i eksploatacji zbiornika.

Jeśli najlepiej wypoczywasz na łonie przyrody i cenisz rozwiązania innowacyjne i ekologiczne, staw kąpielowy to element, który powinien wzbogacić Twoje posiadłości. Powierz nam jego projekt już dzisiaj.

Więcej informacji na ten temat: http://www.stawykapielowe.com/

źródło i zdjęcie: Gordo Studio

Firma powiązana:

Gordo Studio

Telefon 22 610 17 22
www.gordostudio.com
biuro@gordostudio.com

Gordo Studio