Aktualności

Nateo - tytuł Jakość Roku 2010

22.03.2011

Firma Nateo otrzymała tytuł Jakość Roku 2010 w V edycji największego projakościowego konkursu w Polsce, organizowanego przez redakcję Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA. Konkurs przeprowadzany jest rokrocznie od 2006 roku.

Celem konkursu Jakość Roku 2010 jest wyróżnienie przedsiębiorstw wyznaczających najwyższe standardy zarządzania jakością. Komisja wnikliwie ocenia uczestników w dwuetapowym procesie kwalifikacyjnym. Weryfikowane są m.in. zaangażowanie pracowników w stałe podnoszenie jakości oraz normy uwzględnione w misji firmy.

Nateo otrzymało tytuł Jakość Roku 2010 w kategorii produkt za innowacyjną pompę cieplną SmartPLUS. Nagrodę odebrał Prezes zarządu Nateo ‒ Paweł Kocięba-Żabski.

Przyznany tytuł to dla nas wielkie wyróżnienie, a jednocześnie dowód na to, że produkty oferowane przez Nateo są gwarancją najwyższej jakości. Nagroda będzie dla nas dodatkową motywacją, by sukcesywnie podwyższać nasze standardy ‒ mówi Paweł Kocięba-Żabski, Prezes zarządu NATEO.

Kompaktowy węzeł ciepłowniczy SmartPLUS został wyróżniony także podczas tegorocznej, XIX już edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Drzonkowie w województwie lubuskim. Członkowie komisji docenili produkt za nowatorstwo oraz zaawansowaną technologię.

Źródło: inplusPR 

Więcej