Aktualności

Automatyka do bram Somfy

20.02.2015

Bramy wjazdowe i garażowe są obecne na każdej posesji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak również całych osiedlach. Bardzo często są także instalowane w połączeniu z automatyką do zdalnego zarządzania ich otwieraniem i zamykaniem.

Czy jednak przykładamy należytą uwagę do jakości i prawidłowego doboru napędów do bram?

Bramy garażowe w ofercie Somfy zajmują szczególną pozycję - wiemy, bowiem, że używane są znacznie częściej niż pozostałe rozwiązania automatyki dla domu, muszą charakteryzować się cichą i komfortową pracą oraz pracować bezawaryjnie przez długie lata.

Ta sama idea towarzyszyła nam przy projektowaniu napędów i sterowań do bram wjazdowych. Niezależnie czy posiadacie bramę dwu skrzydłową czy przesuwną, niezależnie od tego, z jakiego jest ona materiału i jaki jest jej ciężar całkowity Somfy na pewno posiada w swojej ofercie rozwiązania, które z łatwością dopasujemy do Twoich potrzeb.

Każdy z nas niejednokrotnie zastanawiał się, co się stanie gdy zabraknie prądu, czy dostane się na własną posesję lub do garażu? Zadbaliśmy, aby odpowiedź na te pytania nie spędzała snu z powiek naszych klientów. Napędy Somfy wyposażone sa w tzw. wysprzęglenie manualne, które przy braku prądu pozwala otworzyć bramę bez żadnego problemu. Ponadto napędy można również wyposażyć w baterie zasilania awaryjnego, która zapewnia możliwość otwarcia/zamknięcia bramy w ciągu 24h aż 10 razy!

Ponadto każdy napęd Somfy wyposażony jest w funkcję wykrywania przeszkód. Dzięki niej masz pewność, ze brama nie zatrzaśnie się na żadnej przeszkodzie, nie zniszczy rzeczy, które przypadkowo się tam znalazły. Dzięki temu sama również nie ulegnie uszkodzeniu.

źródło i zdjęcie: Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy