Aktualności

Konkurs "Innowacyjny montaż" rozstrzygnięty informuje Kronopol

18.02.2015

Znamy już zwycięzcę konkursu "Innowacyjny montaż", którego pomysłodawcą i organizatorem był Kronopol. Spośród nadesłanych projektów jury wyróżniło projekt autorstwa Kamila Aleksandrowicza z Zambrowa, za który przyznało nagrodę w wysokości 10 000 zł.

"Innowacyjny montaż" to konkurs ogłoszony przez Kronopol"Innowacyjny montaż" to konkurs ogłoszony przez Kronopol, którego celem było opracowanie nowatorskiego systemu ekspresowego łączenia prefabrykowanych ścian w technologii lekkiego szkieletu, za pomocą szybkozłączy. Projekt skierowany był do architektów, konstruktorów, kadry naukowej oraz studentów, jego celem było spopularyzowanie nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa. Jednocześnie poszukiwaliśmy nowego, innowacyjnego rozwiązania, które pozwoli budować domy szkieletowe w sposób precyzyjny, szybki i bezpieczny.

Zgłoszenia do konkursu można było nadsyłać od sierpnia do końca listopada 2014 roku.

"Innowacyjny montaż" to konkurs ogłoszony przez KronopolZe względu na fakt, iż znaczna część z nadesłanych prac nie spełniała wszystkich uwzględnionych w regulaminie konkursu warunków, Komisja Konkursowa zdecydowała nie przyznawać pierwszego miejsca. Nie wyłoniono także miejsca trzeciego. Natomiast jury nagrodziło pracę Pana Kamila Aleksandrowicza z Zambrowa, przyznając drugie miejsce w konkursie.

"Innowacyjny montaż" to konkurs ogłoszony przez KronopolW swojej decyzji członkowie jury brali pod uwagę w szczególności takie cechy zaprojektowanych rozwiązań jak bezpieczeństwo montażu i użytkowania, komfort transportu i instalacji, kwestie ochrony środowiska i wpływu montażu na środowisko, oszczędność oraz praktyczne zastosowanie koncepcji.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie swoich rozwiązań i udział w naszym konkursie.

Kronopol zaprasza na swoją stronę internetową - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Kronopol