Aktualności

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014

17.02.2015

Dnia 12 lutego 2015 roku Grupa SILIKATY została uhonorowana wyróżnieniem "Budowlana Firma Roku", przyznawanym przez czasopismo Builder. Dodatkowym poświadczeniem rzetelności, innowacyjności oraz wysokiej pozycji na rynku Grupy SILIKATY, stał się certyfikat Osobowość Roku 2014, który wręczono Prezes Zarządu pani Małgorzacie Zydek.

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014Lider innowacji

Niespełna tydzień temu Grupa SILIKATY dołączyła do prestiżowego grona firm uhonorowanych przez czasopismo Builder mianem Budowlanej Firmy Roku. Nagradzane w ramach każdej edycji przedsiębiorstwa nie tylko stanowią trzon polskiej gospodarki, ale mogą również poszczycić się wysokimi wynikami sprzedażowymi. Wyróżnienie dla Grupy SILIKATY stanowi poświadczenie zarówno wysokiej jakości dostarczanych materiałów budowlanych, jak i wizjonerskiego podejścia przy realizacji zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014

Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznawany jest w oparciu o werdykt wydany przez Kapitułę, składającą się z Rady Programowej i Redakcji czasopisma Builder, której przewodniczy prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Szulborski. W trakcie gali wyłonieni zostają również laureaci statuetek Polski Herkules oraz Laury Buildera.

Tegoroczna edycja to również duży sukces Prezes Zarządu Grupy SILIKATY pani Małgorzaty Zydek. Efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, przedsiębiorczość oraz intuicja biznesowa sprawiły, że pani Prezes uhonorowana została certyfikatem Osobowość Roku 2014.

Wyróżnienia przyznawane przez czasopismo Builder cieszą się bardzo wysoką renomą oraz podkreślają wagę dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, takich jak Grupa SILIKATY, które każdego dnia kreują nową, świetlaną przyszłości branży budowlanej w Polsce i na świecie.

źródło i zdjęcia: SILIKATY

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2014

Firma powiązana:

Grupa Silikaty

Telefon 22 886 63 43, infolinia 0 801 573 577
www.grupasilikaty.pl
grupasilikaty@grupasilikaty.pl

Grupa Silikaty
Zobacz produkty: