Aktualności

Firma Milewski oferuje drzwi wewnętrzne drewniane przylgowe i bezprzylgowe "S"

16.02.2015

Drzwi wewnętrzne drewniane przylgowe "S" - Klasa z ościeżnicą regulowaną, dzięki której istnieje łatwość w dopasowaniu jej do grubości muru, eliminując tym samym niedoskonałość ościeży.
Poza walorami czysto konstrukcyjnymi ościeżnica regulowana o łagodnych zaokrąglonych kształtach jest zauważalna w swojej "miękkości", masywności nadającej drzwiom charakter ozdabiający i harmonizujący z wnętrzem.

Skrzydło "S"- Klasa jest pozbawione wad wynikających z łączeń dwóch elementów konstrukcyjnych poprzez zmianę profilu skrzydła w sposób umożliwiający zachodzenie listewki z tzw. zamkiem na ramiak skrzydła w sposób licujący z jego powierzchnią.

Profile skrzydeł i ościeżnic są wzmocnione poprzez połączenie czopów pod kątem 45°, zapewniające trzykrotnie większą stabilność konstrukcji, wydłużają trwałość i odporność na wypaczanie ramiaków.

Drzwi wewnętrzne drewniane bezprzylgowe "S" - klasa z ościeżnicą regulowaną to pełny komfort i estetyka wyrobu. Zastosowanie nowych, regulowane zawiasy SFS Sassba (chowane), osadzone w wyfrezowanych gniazdach skrzydła ościeżnicy (nośność do 60kg), zapewniają stabilne, długotrwałe prawidłowe użytkowanie.

źródło i zdjęcia: Milewski

Firma powiązana:

Milewski

Telefon 34 354 83 11, 506 144 676
www.milewski.com.pl
milewski@milewski.com.pl

Milewski