Aktualności

Stolarka drewniana w ofercie firmy GEORGE

10.06.2015

Firma George rzetelnie podchodzi do każdego zamówienia dotyczącego produkcji stolarki, która wykonywana jest według indywidualnych ustaleń, umożliwia wykonanie powierzonej pracy w taki sposób aby usatysfakcjonować nierzadko bardzo wymagających klientów.

Indywidualne podejście do każdego klienta i kontraktu oraz duża paleta produktów stanowią dla Państwa dogodne warunki sprzyjające trafnemu doborowi stolarki.

Produkowane przez firmę George okna mogą mieć dowolny kształt, od powszechnych prostokątnych przez łukowe, trójkątne, okrągłe, wieloboczne, aż po wzory bardziej skomplikowane np. narzucone przy rekonstrukcji stolarki z minionych epok.

Drewno to surowiec towarzyszący człowiekowi od wieków, był wykorzystywany do budowy domów oraz produkcji okien. Doceniany przez swoją długotrwałość, przyjazny człowiekowi, bliskie naturze.

Dzisiejsza technologia pozwala wykorzystać do maksimum to co najcenniejsze w tym surowcu, zachowując jego naturalne właściwości. Dlatego właśnie nasze okna są niezwykle wytrzymałe, niezawodne i piękne!

Ramy okienne stolarki wykonane są z klejonego trójwarstwowo, odpowiednio wyselekcjonowanego drewna, ten sposób łączenia warstw zapobiega wypaczaniu się elementów okna, oraz zapewniają niski współczynnik przenikania ciepła. To w znacznej mierze prowadzi do oszczędności w ogrzewaniu budynku.

Klejonka drewniana jest bardzo odporna na zmiany temperatury, przez co jest stabilna i nie zmienia tolerancji wymiarów. Okna drewniane są bliższe naturze, a pozyskiwanie surowca oraz produkcja okien nie przyczyniają się do zanieczyszczeń środowiska.

Dodatkowe zabezpieczenie okien stanowią profesjonalne środki których używamy. Zabezpieczają one okna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych a także wszelkiego rodzaju szkodnikami niszczącymi drewno. Dodatkowo chronią przed sinizną, zgnilizną oraz wilgocią. Ponadto wbrew utartym stereotypom okno drewniane w odróżnieniu od okna PCV bardzo długo utrzymuje wysoką wytrzymałość na działanie ognia, dzięki niskiemu wskaźnikowi przewodnictwa cieplnego.

źródło i zdjęcie: George

Firma powiązana:

George

Telefon 18 44 33 111
www.george.pl
biuro@george.pl

George