Aktualności

Projektowanie luksusowych ogrodów realizuje Gordo Studio

17.02.2015

Gordo Studio realizuje każde marzenie o pięknym ogrodzie i nie boi się odważnych  projektów. Dzięki nam urzeczywistnienie snów o zapierającej dech w piersiach luksusowej, zielonej aranżacji  jest możliwe.

Piękny i oryginalny ogród to wizytówka domu. Im bardziej fascynująca i zaskakująca zielona architektura w jego pobliżu, tym większy zachwyt odwiedzających gości.  Inspiracje krajobrazami z całego świata, postęp technologiczny i innowacyjne rozwiązania, a także mnogość akcesoriów i dekoracji ogrodowych sprawiają, że dziś możemy stworzyć ogród jedyny w swoim rodzaju. Ogród, którzy przenosi do zupełnie nowego – czasem wręcz egzotycznego - świata.

Gordo Studio zajmuje się projektem i realizacją ogrodów w każdej postaci – bez ograniczeń dotyczących wielkości terenu czy jego lokalizacji. Na profesjonalny i luksusowy ogród można sobie pozwolić nawet na tarasie apartamentowca, dachu czy w jego wnętrzu. Nie trzeba ograniczać się do prostych rabatek kwiatowych i altanki. Dostęp do najnowszych rozwiązań sprawia, że zwyczajny ogród można zmienić w śródziemnomorski zakątek czy park w stylu japońskim. Luksusowe rozwiązania to m.in. rzadkie okazy roślin, niezwykle malownicze zbiorniki wodne i architektura ogrodowa najwyższej jakości.

Zajmujemy się kompleksową realizacją – od projektu ogólnego, przez projekty szczegółowe (nawierzchni, oświetlenia, nawodnienia itp.) z pełną wizualizacją, aż po staranne wykonanie i doradztwo w zakresie eksploatacji. Dzięki temu, że z uwagą śledzimy najnowsze trendy i pojawiające się technologie, każdy nasz projekt spełnia  najwyższe  standardy.

Ogrody, które wykonujemy są zawsze:

  • Oryginalne – unikamy powielania tych samych projektów, dzięki temu nasze ogrody są niepowtarzalne.

  • Skrojone na miarę – dostosowujemy projekty do warunków terenowych, glebowych i istniejącej w pobliżu ogrodu architektury, ale przede wszystkim do wizji właściciela.

  • Wyrafinowaną kompozycją – roślin, wody i dekoracji ogrodowych, które tworzą spójną i niebanalną całość.

Projektujemy i realizujemy ogrody:

  • prywatne (w dowolnym stylu: japońskim, śródziemnomorskim, leśnym, nowoczesnym, sielskim, skalnym itp.),
  • na dachach, tarasach, patiach,
  • w pomieszczeniach (tzw. ogrody zimowe),
  • otaczające firmy i instytucje,
  • parkowe,
  • na terenach miejskich.

Więcej informacji na ten temat: http://www.gordostudio.com/projektowanie-ogrodow.html

źródło i zdjęcie: Gordo Studio

Firma powiązana:

Gordo Studio

Telefon 22 610 17 22
www.gordostudio.com
biuro@gordostudio.com

Gordo Studio