Aktualności

Grzejniki kolumnowe LASERLINE VOGEL&NOOT – klasyka w nowej odsłonie

16.02.2015

Grzejniki kolumnowe najczęściej kojarzą się nam ze starymi budynkami, w których ostały się jako relikty przeszłości. Rzut oka na ofertę VOGEL&NOOT przekonuje, że wcale tak nie jest. Lekkość, elegancki design i wysoka moc cieplna łączą się tu w harmonijną całość, która z wyjątkowym smakiem zdobi wnętrza.

Grzejniki kolumnowe LASERLINE VOGEL&NOOT – klasyka w nowej odsłonieWśród dostępnych rozwiązań klienci mogą wybierać pomiędzy grzejnikami z serii LASERLINE: od standardowych (wykonanych jednak z najwyższą precyzją, bez widocznych zespawań), poprzez grzejniki zaworowe z podłączeniem środkowym, aż do dekoracyjnych grzejników kolumnowych w formie bufetu.

 

Grzejniki kolumnowe LASERLINE VOGEL&NOOT – klasyka w nowej odsłonieInnowacją wzorniczą są też grzejniki wykonane w formie ławki, które świetnie sprawdzą się np. w łazience lub przedpokoju.

Grzejniki kolumnowe LASERLINE VOGEL&NOOT – klasyka w nowej odsłonieWszystkie grzejniki kolumnowe dostępne są w różnych wzorach i kolorach, co przed klientami firmy otwiera pole do popisu podczas aranżacji wnętrz.

Grzejniki kolumnowe LASERLINE VOGEL&NOOT – klasyka w nowej odsłonieZe szczegółową ofertą firmy VOGEL&NOOT można zapoznać się na stronie: www.vogelundnoot.pl

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot