Aktualności

Grzejniki konwektorowe VOGEL&NOOT

13.02.2015

W nowoczesnych budynkach coraz częściej spotykamy duże, przeszkolone powierzchnie, które są niezwykle modne i sprawiają, że pomieszczenia są jasne, pełne światła i sprawiają wrażenie bardziej przestronnych. I choć takie duże okna czy nisko osadzone parapety wyglądają bardzo atrakcyjnie, to jednak trudno już zmieścić pod nimi grzejnik. Co zrobić, jeśli nie chcemy rezygnować z dużych przeszkleń, a jednocześnie zależy nam na zamontowanym pod oknem grzejniku?

Grzejniki konwektorowe VOGEL&NOOTMożna po prostu zdecydować się na jeden z grzejników konwektorowych VOGEL&NOOT, z których najniższy ma wysokość zaledwie 7 cm. Co istotne, niewielkie wymiary nie oznaczają wcale ustępstw na rzecz wydajności.

Eleganckie i designerskie grzejniki konwektorowe VOGEL&NOOT dostępne są w dwóch wersjach: KONTEC i VONARIS. Ich unikalne, wyrafinowane wzornictwo ułatwi dopasowanie do różnych wnętrz – od budynków użyteczności publicznej, poprzez przytulne salony, aż do nowoczesnych łazienek.

Grzejniki konwektorowe dostępne są w wersjach pionowych i poziomych w 45 kolorach, wśród których są zarówno barwy bardziej stonowane i pastelowe, jak i odważne czerwienie, soczyste zielenie czy nawet głębokie czernie.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.vogelundnoot.pl

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot