Aktualności

Walentynkowy nastrój z dywanami Komfortu

12.02.2015

Nadchodzące Walentynki to okazja, kiedy staramy się stworzyć w domu prawdziwie romantyczną atmosferę. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów takich jak kwiaty czy kieliszki do wina, zadbajmy o solidne podstawy. Miękki dywan w zmysłowym kolorze lub z nastrojowym nadrukiem z pewnością będzie sprzymierzeńcem udanej randki.

Zaskoczmy naszą drugą połowę starannie dopracowaną oprawą walentynkowej kolacji. Zadbajmy o wszystkie szczegóły – niech będą dowodem naszego uczucia oraz gwarancją udanego wieczoru.

Pomogą nam w tym dywany z Komfortu, które idealnie podkreślą romantyczną atmosferę, a potem będą piękną pamiątką udanej randki. Do wyboru mamy dywany z motywami kwiatowymi - idealnie nawiązującymi do Dnia Zakochanych.

Styliści marki Komfort polecają również dywany zmysłowo miękkie i puchate – zwłaszcza w odcieniach romantycznego różu, i gorącej czerwieni. Ułożone w salonie czy sypialni z pewnością podgrzeją atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

Możliwości jest wiele. Dlatego w tym roku postawmy na kreatywność i zaskoczmy pięknym kwiatem… na dywanie. Udanych Walentynek!

Na zdjęciach dywany:

  • Havana (na zamówienie, cena od 149 PLN),
  • Roma (cena od 389 PLN),
  • Dazzle (cena od 449 zł),
  • Rondo Pink (cena od 179 PLN).

Produkty dostępne są w sklepach sieci Komfort oraz na www.komfort.pl.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort