Aktualności

Szczęśliwi zdobywcy nagrody Zambelli - podróży do Dubaju

12.02.2015

Albert Kurzendorfer z żoną i synem to szczęśliwi zdobywcy nagrody firmy Zambelli - podróży do Dubaju na targach "Dach und Holz" w Kolonii 2014. Rozpoczęli swoją podróż na Sylwestra 2014/15.

Szczęśliwi zdobywcy nagrody Zambelli - podróży do DubajuZachwyceni relacjonują:

Odwiedzenie takiego miasta jak Dubaj to jak otwarcie drzwi do innego świata. Niezliczona ilość drapaczy chmur, jeden większy od drugiego, nie sposób oderwać od nich oczu i nie można wyjść z podziwu.

Mieszkaliśmy na ulicy Sheik Zayed Road, to idealny punkt wypadowy. 64-piętrowy hotel, i my na 39. piętrze z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Czy to spacer po drugiej stronie Creek w dzielnicy Deira, czy też przejażdżka abra (taksówką wodną), piękne wrażenia. Godnym polecenia i zobaczenia jest także przespacerowanie się przez Textilsouq.

Nie można też ominąć licznych sklepików. Ilość luksusowych sklepów wydaje się być niekończącą się liczbą, można się zgubić (500 sklepów na Dubai Mall) i niezliczona ilość ludzi przemieszczających się po ulicach. Naturalnie nie mogło też zabraknąć pustynnego safari, przejażdżka po wydmach była super.

Podsumowując, nasza podróż do Dubaju bardzo nam się podobała i kolejnej nie oddamy nikomu innemu. Nasze walizki stoją już spakowane.

Zambelli

Od ponad 50 lat marka Zambelli jest synonimem najwyższej jakości w zakresie obróbki metali. Jest producentem elementów systemów odwodnień dachowych, urządzeń regałowych i metalowych systemów dachowych, które eksportuje na cały świat.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: ZAMBELLI