Aktualności

Jedynka® Konsumenckim Liderem Jakości

11.02.2015

Jedynka® została uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii "Farby zewnętrzne". Celem tego projektu badawczego jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek, firm i produktów funkcjonujących na rynku polskim.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję "Strefy Gospodarki" – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z "Dziennikiem Gazetą Prawną". Badania przeprowadzane w ramach tego projektu służą określeniu Liderów Jakości usług i produktów, dostępnych na naszym rynku. Podstawą do przyznania wyróżnienia są wyniki badań konsumenckich, które w najnowszej edycji zostały zrealizowane przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Wzięli w nich udział wyłącznie aktywni konsumenci, w liczbie niemal 10 tysięcy.

Jedynka® została wyróżniona w kategorii "Farby zewnętrzne". Oferta Jedynki® w zakresie wykańczania powierzchni zewnętrznych obejmuje produkty o zróżnicowanym przeznaczeniu (fasady, drewno, metal), zapewniających ochronę, jak i dekorację malowanych elementów.

Nagroda Konsumencki Lider Jakości jest kolejnym, cennym dla nas potwierdzeniem dobrej pozycji rynkowej marki oraz uznania, jakim cieszą się nasze produkty – mówi Małgorzata Skąpska, Kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR w Tikkurila Polska. – Mamy nadzieję, iż nagrody i wyróżnienia przyznawane marce Jedynka® staną się dodatkową rekomendacją dla osób, które poszukują produktów dobrych jakościowo, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo.

źródło i zdjęcia: Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.