Aktualności

LIBET - doceniony za najwyższą jakość roku

16.03.2011

Zakończyła się V edycja konkursu „Jakość Roku”. Wśród laureatów znalazła się firma Libet – lider wśród producentów kostki brukowej i płyt tarasowych w Polsce. Jakość Roku 2010” to największy projakościowy konkurs w Polsce. Jego organizatorem jest Redakcja Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Projakościowe podejście do zarządzania firmą to główne kryterium brane pod uwagę przy weryfikacji kandydatów do tytułu „Jakość Roku 2010”. Aby otrzymać ten prestiżowy tytuł Libet musiał wykazać się skuteczną realizacją przyjętej polityki jakości i wysokim stopniem zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych. Organizatorzy badali również dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz nieustanne dążenie do optymalizacji pracy. Oceniany był także pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne.

- Nagroda „Jakość Roku 2010”  jest dla nas szczególnym powodem do dumy - mówi Robert Napierała, prezes Libet SA. - Potwierdza, że inwestowanie w jakość jest najlepszym kierunkiem rozwoju firmy. Wskazuje też na mocną pozycję, jaką Libet zajmuje w swojej branży kostki brukowej. Z pewnością przyczyni się nie tylko do wzmocnienia pozytywnego wizerunku naszej firmy, ale również zwiększy zaufanie kontrahentów.

„Jakość Roku 2010” to największy projakościowy konkurs w Polsce. Jego organizatorem jest Redakcja Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Źródło: Nota bene

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet