Aktualności

GAMRAT SA na Targach DOMOTEX 2015

27.11.2014

Jedno z największych i najważniejszych europejskich wydarzeń w branży podłogowej – targi DOMOTEX 2015 – przeszły już do historii. W dniach 17-20 stycznia 2015 r. do Hanoweru zjechali się światowi producenci i przedstawiciele czołowych firm oferujących wszelkiego rodzaju pokrycia podłogowe.

Targi w Hanowerze traktowane są jako ważny barometr trendów. To właśnie podczas targów firmy pokazują nowe produkty i rozwiązania technologiczne. Dlatego wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy – GAMRAT SA. Na targach DOMOTEX wystawialiśmy się wspólnie z firmą LENTEX - największym producentem wykładzin podłogowych w Polsce. Impreza ta była doskonałą okazją do zaprezentowania nowych kolekcji wykładzin Gamrat.

Swoją premierę miało, aż 5 kolekcji wykładzin Gamrat, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających – Gamrat Altica, Gamrat Cubus, Gamrat Omega, Gamrat Nebro i Gamrat Sport oraz okładzina ścienna Gamrat Fresco.

Targi DOMOTEX były wspaniałą okazją do spotkania się z partnerami handlowymi , zacieśnienia współpracy, omówienia sytuacji rynkowej i trendów panujących na rynku jak również wypracowania strategii współpracy i polityki handlowej na kolejne lata.

źródło i zdjęcia: Gamrat SA

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA