Aktualności

Ogrody zimowe - pasja firmy TS Polska

09.02.2015

Ogrody zimowe to produkt cieszący się coraz większym powodzeniem wśród klientów, to również szansa dla producentów stolarki okiennej. TS Aluminium oferuje partnerską współpracę i pomoc w realizacji każdego ogrodu zimowego. Zaprasza indywidualnych klientów planujących własny ogród zimowy. Ogrody zimowe realizuje z firmami współpracującymi w całym kraju.

Firma TS Polska Sp. z o.o. jest cenionym na rynku producentem, którego główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe, służące do budowy ogrodów zimowych. Wyspecjalizowana oferta obejmuje również zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz harmonijkowych, a także urządzenia, dzięki którym ogród zimowy jest skutecznie wentylowany.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili aluminiowych ogrody zimowe są odporne na odkształcenia, powstające na skutek dużej ilości śniegu na dachu, oraz na silne podmuchy wiatru. Zaprojektowane i wykonane przez nas ogrody zimowe to wyjątkowa ozdoba domu, uatrakcyjniająca jego architekturę.

Ogrody zimowe w naszym systemie budowane są przez naszych partnerów handlowych, którymi są głównie producenci stolarki budowlanej.

źródło i zdjęcia: TS Polska

Firma powiązana:

TS Polska

Telefon 48 340 26 86
www.ts-alu.pl
info@ts-alu.pl

TS Polska