Aktualności

Udany mariaż designu i użyteczności przedstawia Deante

05.02.2015

Najnowsze łazienkowe propozycje w ogrodzie Deante to zestawy podtynkowe Lobelia ze zintegrowaną baterią termostatyczną. Występują w dwóch wersjach, kwadratowej i okrągłej. Produkty są idealnym połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, podkreślającego współczesny wygląd łazienki.

Zestaw natryskowy podtynkowy Lobelia (kwadratowy)Ten niestandardowy i designerski produkt, dzięki zastosowaniu rozwiązania podtynkowego pozwala na indywidualne rozmieszczenie elementów zestawu, co podnosi komfort użytkowania. Lobelia została zaprojektowana z myślą o minimalistycznych, nietuzinkowych łazienkach. Zestawy są wykonane z mosiądzu i pokryte warstwą chromu, chroniącą przed szkodliwym działaniem wody. Na uwagę zasługują duże głowice deszczowe oraz 3-funkcyjne słuchawki (do wyboru 3 strumienie wody: deszczowy, hydromasaż i mieszany).

Na wygodę użytkowania wpływa także dodatkowa półka, która ułatwi przechowywanie kosmetyków do kąpieli. Termostatyczna bateria zintegrowana z panelem zapewni stałą, optymalną temperaturę wody i niewątpliwie będzie wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem w łazience. Oprócz termostatu na panelu znajdziemy również przełącznik funkcji. Zestawy podtynkowe Lobelia posiadają system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu z osadów wapiennych.

Zestaw natryskowy podtynkowy Lobelia (okrągły)Kolekcja Lobelia to propozycja dla indywidualistów, którzy lubią się wyróżniać oraz cenią unikatowe i wyjątkowe rozwiązania w aranżacjach łazienkowych. Wysokiej jakości materiały i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że produkty będą służyły przez długie lata. 

źródło i zdjęcia: Deante

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante