Aktualności

A może ciepły fundament z ogrzewaniem podłogowym? proponuje LEGALETT

05.02.2015

Płytowy Fundament Grzewczy to unikalne połączenie dwóch funkcji: fundamentu i systemu grzewczego dla całego domu. Połączenie fundamentu i umieszczonego w nim ogrzewania podłogowego gwarantuje odbiorcy nie tylko pewna podstawę budynku, ale również zabezpieczenie przed podciąganiem wilgoci z gruntu i jej skutkami, stabilna temperaturę i komfort cieplny w pomieszczeniach mieszkalnych oraz niższe koszty eksploatacji systemu grzewczego.

Ponadto zaletą samej płyty fundamentowej jako konstrukcji nośnej jest przenoszenie obciążenia z budynku na grunt poprzez zwiększoną powierzchnię, co umożliwia budowę w przypadku gruntów o małej nośności lub podatnych na osiadanie oraz można ją stosować na terenach o wysokim poziomie wody gruntowej.

Krótki cykl budowlany przyspiesza znacznie budowę domu oraz obniża koszty inwestycji. Zastosowanie powietrza jako nośnika energii cieplnej do minimum ogranicza niebezpieczeństwo przecieków wody, a w przypadku nagłego spadku temperatury poniżej zera, zamarznięcia instalacji wodnej.

LEGALETT we współpracy ze szwedzką firmą MEGATHERM I OSBY AB proponuje obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zastosowanie jednego z modeli pomp ciepła ZIRIUS. Szwedzkie pompy ZIRIUS to bezpieczna i przyjazna dla środowiska inwestycja zapewniająca znaczną redukcję kosztów ogrzewania.

Więcej szczegółów na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: LEGALETT POLSKA

A może ciepły fundament z ogrzewaniem podłogowym? proponuje LEGALETT

Firma powiązana:

Legalett

Telefon 58 554 21 88
www.legalett.com.pl
info@legalett.com.pl

Legalett
Zobacz produkty: