Aktualności

FAKRO na targach BAU

03.02.2015

Podczas odbywających się w Monachium targów swoje produkty i usługi zaprezentowało prawie 2000 wystawców z 42 krajów. Na prestiżowej imprezie, jaką są targi budowlane BAU, nie mogło zabraknąć także firmy FAKRO, światowego potentata w produkcji okien dachowych.

FAKRO na targach BAUOdwiedzający stoisko FAKRO goście mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą produktów do dachów płaskich, okien dachowych i wyłazów. Największym zainteresowaniem cieszyło się otwierane elektrycznie okno do dachów płaskich typu DEF, łączące w sobie wysoką funkcjonalność i doskonałe parametry termoizolacyjne. Firma zaprezentowała także markizę Solarinnowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczną ochronę poddasza przed nagrzewaniem.

Okno o podwyższonej osi obrotu wykonane z PVC

Na stoisku targowym o powierzchni ponad 100 mkw można było obejrzeć okno balkonowe FGH-V Galeria i super energooszczędne okno FTT U8 Thermo. FAKRO, które specjalizuje się także w produkcji schodów strychowych i już jest numerem dwa na świecie, przedstawiło swój najnowszy produkt - energooszczędne schody strychowe LWT. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także okno dachowe o podwyższonej osi obrotu wykonane z PCV, w okleinie koloru sosny z markizą AMZ sterowaną z pomocą  iPhona w technologii Bluetooth. Zwiedzającym trudno było uwierzyć, że to produkt wykonany z PCV a nie z drewna.

Markizoleta Solar FakroFAKRO już po raz dziesiąty uczestniczyło w targach w Monachium. W tym roku stoisko firmy odwiedziło prawie 5000 osób. Organizowane co dwa lata targi BAU to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie.

Okno wyłazowe do dachów płaskich DRCźródło i zdjęcia: FAKRO

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro