Aktualności

Gordo Studio - budowa oczek wodnych

02.02.2015

Pragniesz pięknego  zarybionego stawu w ogrodzie a może marzy Ci się  za oknem szumiąca kaskada? Z naszą profesjonalną pomocą możesz pozwolić sobie na dowolną wodną architekturę. Jeśli pragniesz wzbogacić swój ogród w element wody, nie musisz ograniczać się do zwykłego oczka wodnego. Możliwości architektoniczne są nieskończone, a innowacyjne technologie pozwalają na stworzenie już na niewielkim obszarze fascynującego źródła wody.

Gordo Studio jest liderem w budowie profesjonalnych zbiorników wodnych i wprowadzania do ogrodu bardziej dynamicznych elementów. Nasze realizacje to najbardziej nowoczesne wodne ogrody – oparte na najlepszych, sprawdzonych materiałach. Spełniamy wizje właścicieli, łączymy piękno przyrody z jej użytecznością.

Wodne elementy starannie wpasowujemy  w istniejące ogrodowe otoczenie, by dawało wrażenie jak największej naturalności. Z wielką starannością i z uwzględnieniem praw natury – dobieramy wodną roślinność i wyposażamy zbiorniki w odpowiednie gatunki fauny. Dla uatrakcyjnienia oczka, możemy zamontować w nim specjalny system oświetleniowy, który pozwoli nam cieszyć się wodą także po zmroku.

Budujemy oczka wodne i inne elementy wodnej architektury kompleksowo – zaczynając od uzyskania wszelkich pozwoleń i dopełnienia formalności związanych z budową. Specjaliści Gordo Studio zapewniają atrakcyjny projekt dostosowany do wymogów Klienta i panujących warunków terenowych, a następnie przy pomocy sprawdzonych urządzeń i materiałów realizują go w terenie. Każda wodna instalacja opiera się na najwyższych standardach – od materiałów wykończeniowych, przez zastosowane technologie filtracyjne, aż po opracowanie zaleceń właściwej pielęgnacji i eksploatacji.

W ramach wodnej architektury tworzymy m.in.:

Oczka wodne – dowolnej wielkości zbiorniki bogate we florę i faunę – budowane głównie w celu wizualnego uatrakcyjnienia ogrodu.  Pozwalają czerpać radość z obserwowania wodnego ekosystemu.

Stawy kąpielowe – oczko wodne o naturalnym wyglądzie stawu, zbudowane w celu rekreacyjnym. Zbiornik ten jest nie tylko fascynującym elementem ogrodu, ale dzięki właściwej budowie umożliwia również  korzystanie z jego strefy kąpielowej bez szkody dla ekosystemu.

Baseny naturalne – zbiornik będący alternatywą dla basenu kąpielowego, bo posiada naturalny wygląd stawu lub jeziora.  Od stawu kąpielowego odróżnia go brak obszernej roślinności  wodnej i wodnych zwierząt.

Kaskady i strumienie – elementy dynamiczne, które wprowadzają ruch do zbiornika wodnego. Odpowiednia instalacja pozwala uzyskać jak najbardziej naturalne wrażenie.

Fontanny, rzeźby ogrodowe – dodatkowe elementy dekoracyjne, które uatrakcyjniają statyczny zbiornik wodny.

Więcej informacji na ten temat: http://www.gordostudio.com/oczka-wodne.html

źródło i zdjęcie: Gordo Studio

Firma powiązana:

Gordo Studio

Telefon 22 610 17 22
www.gordostudio.com
biuro@gordostudio.com

Gordo Studio