Aktualności

Światło za darmo dzięki GLASSPOL

02.02.2015

Światło które pada przez pustaki szklane jest światłem darmowym. Oczywiście nie wszystkie pustaki szklane przepuszczają tyle światła ile byśmy chcieli. Jedne dają więcej prywatności przez co mniej światła przez nie przechodzi. Inne dają więcej światła ale mniej prywatności, ta grupa pustaków szklanych nie nadaje się na okna do łazienek, ubikacji czy miejsc gdzie potrzebna jest prywatność. Takie pustaki idealnie będą nadawały się na okna czy doświetla w garażu,piwnicy czy budynku gospodarczym.

Pustaki szklane satynowane nie są polecane na przeszklenia zewnętrzne i do miejsc o zwiększonej wilgotności (do miejsc takich należą łazienki, ściany prysznicowe, okna zewnętrzne). Aby zachować równowagę w wyborze, czyli aby była zachowana prywatność i światło, należy zastosować pustaki szklane szronione od wewnątrz (np. Arctic, Clear Frosted, Java).

Pustaki gładkie na zewnątrz a szronione po stronie wewnętrznej są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i często są też tańsze w zakupie i samym montażu.

Światło za darmo dzięki GLASSPOL

Luksfery, pustaki, szklane, szkło, fusing firmy Glasspol.pl.

źródło i zdjęcia: Glasspol.pl

Firma powiązana:

Glasspol.PL Pustaki Szklane

Telefon 71 310 30 00, +48 600 633 000
www.glasspol.pl, www.luksfer.pl
glasspol@glasspol.pl

Glasspol.PL Pustaki Szklane