Aktualności

Zewnętrzne oraz wewnętrzne Aquatrainer Grupy Meadow

02.02.2015

Aquatrainer – basen przystosowany do instalacji zewnętrznej i wewnętrznej. Posiada unikatowy ciśnieniowy system filtracji wody wraz z czyszczeniem dna. Wyposażony jest m.in. w hydromasaż, bieżnię pływacką i regulowaną falę. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi przeciw prądu wody, umożliwia efektywne pływanie, wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń i jednocześnie pozwala na relaks o każdej porze dnia i przez cały rok.

Zastosowany system ozonowania wody, odpowiednio ją natlenia, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się glonów, bakterii i innych drobnoustrojów. Idealny zarówno dla sportowców, jak i dla dzieci oraz dla osób uczących się pływać.

Projekt funkcjonalny Grupy Meadow

Na prośbę klienta, grupa współpracujących projektantów SPA stworzy projekt funkcjonalny.

Jest to dokument zawierający szczegółowy opis rozmieszczenia i zasad działania poszczególnych elementów tworzonego Aquatrainer (SPA).

Obrazuje, jak finalna wersja projektu będzie działała, jak użytkownik będzie wchodził z nią w interakcję oraz daje poglądowy obraz wyglądu i rozmieszczenia kluczowych elementów.

Makiety tworzone w ramach projektu funkcjonalnego, bazują na schematach i nie uwzględniają kolorystyki, stylu, czy finalnych wizualizacji.

Skupiają się na przedstawieniu i układzie elementów oraz opisują sposób ich funkcjonowania, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Grupa Meadow - kompleksowe wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych oraz SPA

Priorytetem Grupy Meadow jest najwyższa jakość produktów oraz pełne zadowolenie klientów. Dąży więc do tego, aby dostarczać wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych oraz SPA, które w pełni spełnią wszystkie oczekiwania - niezawodność i wygoda w użytkowaniu.

Grupa Meadow oferuje szeroką gamę produktów, obejmujących standardowe urządzenia i wyposażenie kosmetyczne oraz wyposażenie gabinetów spa - kosmetyki, stoły do masażu, fotele kosmetyczne, łóżka do masażu czy fotele do pedicure, lecz także tak specjalistyczne urządzenia, jak kombajn kosmetyczny czy wieża kosmetyczna uznanych marek - Gharieni, Elite Exclusive i innych.

Wyposażenie Grupy Meadow gabinetów i salonów SPA umożliwia wykonanie wielu różnorodnych, nawet dość wymyślnych zabiegów. Zapewnia przy tym pełen komfort zarówno klientowi, jak i personelowi. Takie wyposażenie kosmetyczne gabinetów i salonów osiąga nowy wymiar.

Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów i skorzystaj z oferty Grupy Meadow.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Meadow