Aktualności

Targi mieszkaniowe szansą na kupno domu

10.03.2011

Przegląd tysięcy ofert w prasie i Internecie, męczące wycieczki do biur sprzedaży - to tylko niektóre wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć przed kupnem upragnionego domu. Dla wielu osób wybór odpowiedniego lokum to najważniejsza decyzja w życiu. Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl odbędą się 12 i 13 marca we wrocławskiej hali Orbita

Marcowe targi mieszkaniowe to jedna z najważniejszych imprez w branży nieruchomości na Dolnym Śląsku. Poza poznaniem najnowszych inwestycji budowlanych, wszyscy odwiedzający, będą mieli okazję wziąć udział w cyklu bezpłatnych seminariów i konferencji poświęconych  temu tematowi. Będzie także okazja do zapoznania się z zyskującą coraz większą popularność w Polsce dziedziną alternatywnego i energooszczędnego budownictwa.

W trakcie marcowej edycji targów nie zabraknie firmy Tektum, stawiającej na Dolnym Śląsku domy w technologii modułowej. Osoby trafiające na targi z reguły nie mają jeszcze sprecyzowanych planów odnośnie swojego przyszłego domu. Wszyscy odwiedzający nasze stoisko będą mieli okazję poznać nie tylko naszą najświeższą inwestycję - wielorodzinny dom w Bielanach Wrocławskich. Uzyskają także wszelkie informacje związane z budową domu skandynawskiego.  - mówi Sylwester Jankowski, prezes zarządu firmy Tektum.

Osoby szukające własnego domu powinny być obecne w weekend 12 i 13 marca na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Ostatnia edycja wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W połowie września zeszłego roku w hali Orbita zjawiło się ponad 6000 osób. Wysoka frekwencja tylko potwierdza zainteresowanie mieszkańców Wrocławia i okolic kupnem wymarzonej nieruchomości ,domu, czy działki.

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl
Miejsce: Wrocławska Hala Orbita
Data: 12 i 13 marca
Stoisko Tektum Sp. Z.o.o.: A5

Źródło: PR Publicon

Więcej