Aktualności

Markizy NAJA PRODEX z 5-letnią gwarancją

30.01.2015

5-letnią gwarancję na markizy gwarantuje firma Naja Prodex. Dzięki współpracy z największymi dostawcami komponentów aluminiowych i tkanin na świecie, markizy firmy Naja Prodex są trwałe i użytkowane latami. Rocznie montowanych są setki markiz. Firma szczyci się doświadczeniem i elastycznością w dostosowaniu do indywidualnego zamówienia. Efekt pracy cieszy wszystkich.  Zobacz galerię.

Link do galerii markiz firmy Naja Prodex - tutaj.

Markizy są najbardziej funkcjonalną i ozdobną osłoną przeciwsłoneczną. To najskuteczniejsze osłony przed promieniami słonecznymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV. W najwyższym stopniu markizy lub zadaszenia dużych powierzchni obniżają temperaturę nagrzanych słońcem pomieszczeń nawet o 5 stopni Celsjusza.

Proponowane przez Naja Prodex nowoczesne systemy markiz mają za zadanie przy wysokiej trwałości elementów zapewnić jak najłatwiejszą obsługę. Natomiast markizy o dużych wymiarach dodatkowo wyposażamy w silnik i z łatwością za pomocą pilota rozwijamy nawet kilka markiz jednocześnie. Czujniki czasowe, słoneczne i wiatrowe zabezpieczą Twój dom przed zagrożeniami.

Zapotrzebowanie każdego jest indywidualne i różnorodność typów markiz oferowanych przez Naja Prodex pozwoli na odnalezienie właściwego typu markizy lub zadaszenia stałego. Od lekkich niewielkich markiz do masywnych konstrukcji chroniących duże powierzchnie. W przypadku braku możliwości wykorzystania standardowego produktu firma proponuje modernizacje typowych rozwiązań.

źródło i zdjęcia: Naja Prodex

Firma powiązana:

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Telefon 22 678 55 99, 22 678 40 80
www.najaprodex.com.pl
biuro@najaprodex.com.pl

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.