Aktualności

Powitaj wiosnę z Kopp

05.02.2015

Wiosna budzi w nas chęć do zmian nie tylko w naszych domach, ale również w ich otoczeniu. Jeśli w tym roku macie w planach urządzenie tarasu, zagospodarowanie ogrodu czy dziedzińca w ofercie firmy Kopp znajdziecie wiele przydatnych do tego produktów: deski tarasowe, systemy elewacyjne, ławki i donice.

Kopp-donice Adezzz Ledwie wiosenne słońce mocniej przygrzeje, już chcemy wychodzić na zewnątrz i cieszyć się świeżym powietrzem. Jednak odpoczynek pod chmurką jest najprzyjemniejszy, gdy odbywa się w atrakcyjnie zaaranżowanym otoczeniu: na przestronnym tarasie, komfortowo urządzonym balkonie, na dziedzińcu, gdzie można na chwile przysiąść i pokontemplować ozdobne rośliny.

Dlatego pierwsze dni wiosny to także moment gdy rozpoczynamy pośpiesznie zagospodarowywać przestrzeń wokół naszych domów, firm, gdy planujemy wygląd kawiarnianych ogródków i terenów ośrodków wypoczynkowych.

Kopp-donice AdezzzW ofercie firmy Kopp znajdziemy wiele produktów, które w realizacji takich planów przydać. Przede wszystkim będą to deski tarasowe: zarówno drewniane, jak i kompozytowe. Jeśli chodzi o deski drewniane produkowane są one z najwytrzymalszych, najbardziej odpornych na czynniki atmosferyczne gatunków drewna. Możemy wybierać między egzotycznym bangkirai, wytrzymałym bambusem, wzmacnianym specjalnym procesem obróbki drewnem termowanym o charakterystycznych ciemnych kolorach czy modrzewiem zahartowanym w surowym klimacie Syberii. Do tego proponowane są praktyczne systemy montażowe.

Kopp-donice AdezzzCi, którzy wolą uniknąć pracy związanej  z niezbędną, systematyczną pielęgnacją tarasów drewnianych mogą wybrać deski kompozytowe: bardzo trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne, nie ulegające korozji biologicznej, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (np. w przypadku systemu Twinson istnieje możliwość dobrania identycznego koloru desek elewacyjnych). One również oferowane są w postaci kompletnych systemów montażowych z legarami i listwami wykończeniowymi. Deski kompozytowe szczególnie polecane są w miejscach, gdzie panuje podwyższona wilgotność – np. do wykonywania obrzeży basenów.

Kopp-donice AdezzzBędąc na zewnątrz domu czy innego budynku zwracamy uwagę na jego elewację – jej montaż lub wymiana to dość poważna inwestycja, ale jeśli już się na nią decydujemy warto wybrać coś nowoczesnego i efektownie wyglądającego. Takim wymaganiom sprostają elewacje drewniane lub kompozytowe z oferty Kopp. Ciemnobrązowe drewno termowane (jesion lub sosna), jaśniejszy, w ciepłej tonacji cedr kanadyjski, korek ekspandowany o bogatej strukturze czy dostępne w kilku kolorach kompozytowe deski elewacyjne Twinson pozwalają na wybór optymalnego pod względem estetycznym, funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązania.

Mamy już "bazę" i "tło" naszej outdorowej przestrzeni warto zadbać o kolejne elementy. Nawet gdy nasz taras, ogród, dziedziniec lub podwórko jest niewielki, warto znaleźć na nim miejsce dla roślin: kwiatów, ozdobnych krzewów czy drzewek. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy ich posadzić bezpośrednio w ziemi warto wykorzystać ciekawe donice, które nie tylko będą miejscem dla zieleni, ale również  elementem małej architektury – oddzielającym poszczególne strefy, podkreślającym ciągi komunikacyjne, drzwi lub bramy.  W ofercie Kopp mamy do dyspozycji wysokiej jakości donice holenderskiej firmy Adezz, przeznaczone do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Kopp-taras drewniany.jpgPiękny taras czy dziedziniec gotowy.

Po ciężkiej pracy warto przysiąść na chwilę i cieszyć się jej efektami. Wygodna ławka? Taką również znajdziemy w salonach Kopp! Solidna konstrukcja z siedziskiem z kompozytowych desek sprawdzi się nawet w przestrzeniach publicznych: w parku czy na ulicy.

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie www.podlogi-kopp.pl

źródło i zdjęcia: Kopp

 

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp