Aktualności

Baltic Wood na targach BAU 2015 w kolejnym The Floor Fashion Show

28.01.2015

Za nami kolejny The Floor Fashion Show. W trakcie targów BAU 2015 w Monachium Baltic Wood zaprezentował podłogowe trendy 2015. Swoją premierę miała kolekcja z nową szerokością desek 210 mm – Celebrities Collection. Zwiedzający zapoznali się również z obszerną gamą trójwarstwowych i litych podłóg drewnianych segmentu Premium. Duże zainteresowanie oraz pozytywne opinie potwierdziły wysoką pozycję marki Baltic Wood na rynkach międzynarodowych.

Baltic Wood na targach BAU 2015  w kolejnym The Floor Fashion ShowNajlepsze kreacje na wybiegu

Podobnie jak w latach ubiegłych, i tym razem, szeroka gama podłóg Baltic Wood zaprezentowana w niekonwencjonalnej formie pokazu mody. Wysoko oceniany przez klientów, dziennikarzy oraz architektów przekaz, pozwolił w ponadstandardowy sposób zaprezentować dziesiątki efektów wizualnych w kilku konstrukcjach, w tym tych o najmodniejszych w tym sezonie barwach i sposobach uszlachetnienia powierzchni.

Mocne wejście celebrytów

Podczas targów BAU w Monachium goście mieli okazję zobaczyć i dotknąć projektów z premierowej kolekcji Celebrities Collection zawierającej 9 trójwarstwowych podłóg drewnianych o nowej w ofercie firmy szerokości 210 mm! Szersza deska to kolejna propozycja Baltic Wood dla klientów poszukujących szlachetnych, niemasowych rozwiązań. Jest nawiązaniem do od niedawna promowanej przez Europejskich architektów koncepcji prezentacji drewna na coraz większych powierzchniach lub/i w kompozycji kilku rozmiarów desek, co daje pozornie niedbały – w rzeczywistości bardzo naturalny i modny efekt.

Baltic Wood na targach BAU 2015  w kolejnym The Floor Fashion ShowNowa kolekcja oraz koncepcja jej prezentacji jako elementu kompozycji 3 rozmiarów desek uzyskały podczas targów bardzo wysokie oceny klientów i spore zainteresowanie wprowadzeniem zaproponowanych pozycji do ich kolekcji.

Po prostu Premium

Zwiedzający stoisko Baltic Wood mogli dodatkowo zapoznać się ze szlachetnymi jak wino podłogami litymi z kolekcji Sélection du Sommelier oraz inspirującymi wzorami podłóg trójwarstwowych z prestiżowych kolekcji: No Limits Collection, Timeless Collection oraz The Miracles Collection.

Liczby mówią za siebie

Dobre show przekładało się na bardzo dobre wyniki. Tylko podczas 6-ciu dni handlowcy Baltic Wood odbyli interesujące rozmowy z kilkuset ważnymi klientami. Zainteresowanie oraz opinie klientów, dziennikarzy i konkurencji potwierdziły wysoką pozycję marki Baltic Wood na rynkach międzynarodowych i ciągły jej wzrost.

Baltic Wood na targach BAU 2015  w kolejnym The Floor Fashion ShowW targach BAU w tym roku wzięła udział rekordowa liczba gości. Pierwszy raz w historii przekroczyła ona 251 tys.! To ponad 16 tys. więcej niż w roku 2013. Warto również podkreślić, że zdecydowanie zmienił się sam charakter targów. Pierwotnie dedykowane rynkom niemieckojęzycznym, obecnie stanowią kluczowe wydarzenie w branży na arenie międzynarodowej, goszcząc przedstawicieli wszystkich kontynentów!

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood