Aktualności

“Twój wybór. Twój sukces” - konkurs dla architektów

07.03.2011

W tym sezonie postaw na wyjątkowy charakter wnętrza i ponadczasowy efekt. Nadaj mieszkaniu czy domowi indywidualny, niepowtarzalny wyraz. Zacznij od podłóg i weź udział w naszym konkursie: „Tarkett – podłogi drewniane. Twój wybór. Twój sukces”.

31 marca 2011 roku rusza organizowany przez firmę Tarkett Wykładziny Sp. z o.o. konkurs Twój wybór. Twój sukces”, adresowany do architektów i projektantów wnętrz. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej nowatorskiej koncepcji aranżacji wnętrza z wykorzystaniem podłóg drewnianych i akcesoriów firmy Tarkett.

„Zależy nam na odkrywaniu trendów i niebanalnych rozwiązań w zakresie projektowania wnętrz. Nieustannie pracujemy nad zaspakajaniem potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dlatego tak ważna jest dla nas opinia i pomysły specjalistów w tej dziedzinie. Liczymy na to, że zaprezentują nam własną odpowiedź na pytanie jak połączyć piękno i komfort drewnianej podłogi z funkcjonalnością" - mówi Dyrektor Marketingu Organizatora.

Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce – Voucher na wyjazd dla 2 osób w wybrany przez Laureata kierunek świata
  • II miejsce – Luksus Blisko Natury – weekend (2 noclegi) w ośrodku odnowy
    biologicznej (Polska)
  • III miejsce – zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, kompaktowy cyfrowy aparat fotograficzny wysokiej jakości

Na prace do konkursu “Twój wybór. Twój sukces” czekamy do 30 września 2011 roku. Oferta firmy to szeroki wachlarz kolorów, wzorów oraz gatunków drewna na podłogę, co gwarantuje niemal nieograniczone możliwości przy budowaniu tożsamości pomieszczenia.

Źródło: Tarkett

Więcej

Firma powiązana:

Tarkett Wykładziny

Telefon 22 639 31 66
www.tarkett.pl

Tarkett Wykładziny