Aktualności

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke Web App

27.01.2015

Rodzinne chwile przy wspólnym stole, pyszne jedzenie z różnych stron Europy i nowoczesne systemy kuchenne Franke. To wszystko stało się inspiracją dla producenta do stworzenia niezwykłej aplikacji Frames by Franke Web App, dostępnej na blogu, który został uruchomiony z okazji trwania targów LivingKitchen.

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke Web AppAplikacja zawiera jeszcze więcej pełnych humoru ilustracji, które doskonale komponują się z urządzeniami Franke i nadają zupełnie nowy kierunek w komunikacji marki. Znajdziemy tam również bogatą kolekcję zdjęć prezentujących najnowsze systemy Frames by Franke, dzięki którym kuchnia harmonijnie łączy się z salonem i tworzy przestrzeń stanowiącą centrum domowego życia.

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke Web AppIntuicyjne urządzenia, ich uniwersalne i subtelne kształty oraz najwyższej jakości materiały, z jakich zostały wykonane, sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowo komfortowym i nowoczesnym, a codzienne czynności, takie jak gotowanie, pieczenie czy zmywanie, nabierają niecodziennego wymiaru.

Aplikacja pokazuje także rodzinne momenty przy wspólnym stole, celebrację posiłku, dlatego nie mogło w niej zabraknąć wyśmienitych przepisów Franke na każdą porę dnia, z różnych zakątków Europy.

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke Web AppDziś polecamy śniadanie w Londynie, a tam sycący omlet, który zapewni nam energię na cały poranek.  W porze lunchu warto zajrzeć do Amsterdamu na najlepszy placek z polentą i warzywami. Wieczorem, kiedy już zwolnimy po całym dniu wrażeń, zapraszamy do Florencji na pyszną dziczyznę w sosie.

Wejdź do niezwykłego świata Franke dzięki nowej aplikacji Frames by Franke Web App!
http://livingkitchen-blog.franke.com/en/discover-the-frames-by-franke-web-app/

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcie: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke