Aktualności

Jubileuszowy katalog Lepsze Wnętrze 2015 POL-SKONE

26.01.2015

W bieżącym roku POL-SKONE Sp. z o.o. obchodzi 25 rocznicę założenia. Jak każdy jubileusz skłania ona do refleksji nad tym, co było, jest i będzie. Nieprzerwanie od 1990 roku realizujemy nasz główny cel – dostarczanie wyrobów zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Koncentracja na potrzebach Klientów, zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz duża innowacyjność technologiczna zapewniły nam miano wiodącego producenta stolarki budowlanej, a uczciwość i rzetelność we współpracy z Odbiorcami i Dostawcami pozwoliły na zajęcie pozycji zaufanego partnera handlowego, potwierdzonej wielokrotnie Certyfikatem Fair Play.

Sukcesy POL-SKONE, jako najdynamiczniej rozwijającej się firmy branży zostały docenione również przez fachowców oraz instytucje badawczo-rozwojowe, o czym świadczy ponad 100 przyznanych nagród i wyróżnień.

Po 25 latach działalności wciąż wyznaczamy trendy rynkowe oraz zaskakujemy Klienta niepowtarzalnością, oryginalnością oraz świeżością wzorów. Przekonanie, iż tylko dynamiczne oraz innowacyjne poszerzanie oferty pozwala na spełnienie coraz wyższych wymagań Klienta, daj e nam ciągły bodziec do dalszego działania i rozwoju.

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce jubileuszowy katalog Lepsze Wnętrze 2015. Prezentowane w nim kolekcje drzwi wewnętrznych są dostępne w różnorodnych wzorach, szerokiej gamie wykończeń oraz niespotykanej kolorystyce, pobudzając wyobraźnię nawet najbardziej wymagającego Klienta. Mamy nadzieję, iż tak skomponowana różnorodna gama produktów przyniesie Państwu wiele satysfakcji w projektowaniu i urządzaniu wnętrz.

Jubileuszowy katalog Lepsze Wnętrze 2015 - link tutaj.

Jubileuszowy katalog Lepsze Wnętrze 2015 POL-SKONEźródło i zdjęcia: POL-SKONE

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone