Aktualności

Gordo studio - aranżacja wnętrz zielenią

26.01.2015

Luksusowe i eleganckie wnętrza wymagają szczególnego doboru roślinności. Tylko zastosowanie najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań w zielonej aranżacji może podnieść wartość artystyczną  pomieszczenia.

Zieleń może być spójnym elementem wystroju nawet najbardziej ekskluzywnej rezydencji. Jesteśmy specjalistami w budowaniu wymagających ogrodów, które dopełniają luksusowe wnętrza. W realizacji zielonej dekoracji pomagają nam m.in. egzotyczne rośliny oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Gordo Studio od wielu lat zajmuje się aranżacją eleganckich wnętrz zielenią. Tworzymy idealne projekty, dostosowane do charakteru pomieszczeń. Budujemy niepowtarzalne instalacje roślinne w willach, rezydencjach i apartamentach, dbając o każdy detal – od doboru roślin po zastosowane w kompozycji innowacyjnych rozwiązań.

Odpowiadamy na światowe trendy, proponując najbardziej nowoczesne projekty zieleni – z uwzględnieniem unikalnych i egzotycznych roślin i najwyższej jakości materiałów.  Nasze kompozycje spełniają wizje właścicieli i podnoszą prestiż każdej posiadłości. Czynią wnętrza bardziej unikalnymi i eleganckimi.

Oferujemy tworzenie zaawansowanych instalacji roślinnych, jak i pojedynczych kompozycji.  Każdy element roślinności jest idealnie dobierany do charakteru pomieszczenia, a każdy projekt uwzględnia między innymi panujące warunki, takie jak: poziom nasłonecznienia, wilgotności powietrza i temperatury. Dbamy o to, by aranżacje roślinne były spójne ze stylem wnętrza – innego projektu wymaga wnętrze nowoczesne i minimalistyczne, a innego pomieszczenie klasyczne i bardzo okazałe.

O luksusie posiadania zieleni we wnętrzach świadczy niepowtarzalność kompozycji. Dbamy o to, by każdy nasz projekt był oryginalny. Atutem naszych realizacji jest również to, że nie wymagają one skomplikowanej pielęgnacji i łatwo utrzymać ich perfekcyjny wygląd. Jeśli istnieje potrzeba, służymy wsparciem i pomocą w opiece nad zielenią. Oferujemy między innymi usługę profesjonalnego ogrodnika, który będzie doglądał roślin podczas nieobecności właścicieli.

Gordo studio - aranżacja wnętrz zieleniąCo wnoszą rośliny do luksusowych wnętrz?

1. Poprawiają panujący mikroklimat. Sprzyjają oczyszczaniu powietrza, regulują wilgotność powietrza i tym samym poprawiają samopoczucie osób przebywających w ich otoczeniu.
2. Podnoszą komfort pracy i relaksu. Dzięki roślinności, nawet najbardziej surowe i eleganckie wnętrza zyskują bardziej przytulny wygląd, co sprzyja odpoczynkowi i koncentracji. Patrzenie na piękne kompozycje roślin odpręża, wycisza i uspokaja, a w pracy – pozwala również rozbudzić wyobraźnię.
3. Dopełniają prestiżu i elegancji. Piękne rośliny czynią wnętrza unikatowymi. Egzotyczne rośliny czy bujny zimowy ogród  potrafią być swoistymi dziełami sztuki, na równi traktowanymi ze znajdującymi się w pomieszczeniu meblami czy dekoracjami.

Więcej informacji na ten temat: http://www.gordostudio.com/baza-wiedzy/item/aranzacja-wnetrz-zielenia-zielen-we-wnetrzach.html

źródło i zdjęcie: Gordo studio

Firma powiązana:

Gordo Studio

Telefon 22 610 17 22
www.gordostudio.com
biuro@gordostudio.com

Gordo Studio