Aktualności

Zabezpieczenia infrastruktury drogowej firmy KONSPORT

26.01.2015

Przedsiębiorstwo KONSPORT jest jedną z nielicznych firm, której wyroby są wykorzystywane na potrzeby zabezpieczeń infrastruktury drogowej. Nasze produkty wykonywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie i przy wykorzystaniu ciągle modyfikowanych procesów technologicznych. Bramy,furtki, słupy przeznaczone do wykorzystania przy budowie ogrodzeń autostradowych i tras szybkiego ruchu posiadają aprobatę Instytutu Badania Dróg i Mostów.

Uczestnicząc w realizacji budowy dróg, będąc jednocześnie wykonawcą ogrodzeń, stwierdziliśmy brak na rynku produktu mającego właściwe właściwości użytkowe. Produktem tym jest zewnętrzna bariera przeciwolśnieniowa. Badania wykazały, iż istnieje wiele firm produkujących wewnętrzne osłony przeciwolśnieniowe lecz nikt w należyty sposób nie potraktował problemu osłon zewnętrznych.

Przedsiębiorstwo KONSPORT postawiło sobie za zadanie wyprodukowanie wyrobu trwałego, bezpiecznego i estetycznego. Jesteśmy przekonani, że wszystkie te kryteria wyczerpuje proponowana przez nas bariera przeciwolśnieniowa.

źródło i zdjęcia: KONSPORT

Firma powiązana:

Konsport

Telefon 43 677 50 63, 43 677 51 37
www.konsport.com.pl
biuro@konsport.com.pl

Konsport