Aktualności

Nowoczesnosne drzwi szklane w ofercie firmy Świat Szkła

22.01.2015

Drzwi szklane to światło i dodatkowa przestrzeń! Szklana tafla doświetli każde pomieszczenie i nada wnętrzu elegancji i nowoczesności (Warszawa i okolice). Pomiar, doradztwo, projekt, montaż.

Drzwi szklane łączą tradycję z nowoczesnością, dając całkowicie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. Nadają lekkości i elegancji. Doświetlają wnętrza, optycznie je powiększając. Są trwałe, bezpieczne i nie wymagają odnawiania. Dają nieskończone możliwości tworzenia i aranżacji własnych projektów, dzięki różnorodności sposobów mocowań. Drzwi szklane wykonujemy do dowolnego wymiaru wnęki. Maksymalna wysokość to 3,1 metra. O rodzaju zastosowanych mocowań decyduje waga szkła i szerokość skrzydła.

Rodzaje drzwi szklanych:

  •     drzwi szklane jednoskrzydłowe - możliwość mocowania do muru lud do podłogi i sufitu. Proponujemy zawiasy wahadłowe, proste lub z samozamykaczem hydraulicznym.
  •      drzwi szklane dwuskrzydłowe - możliwość mocowania do muru lud do podłogi i sufitu. Proponujemy zawiasy wahadłowe, proste lub z samozamykaczem hydraulicznym.
  •     drzwi szklane w ościeżnicy - tradycyje rozwiązanie drzwi przymykowych. Zawiasy montowane do futryny, zamek z klamką. Ościeżnica lakierowana na kolor z palety RAL lub fornirowana, ościeżnica aluminiowa (srebrna anoda).

Rodzaje szkła hartowanego stosowanego do drzwi szklanych: przezroczyste szkło float z delikatnym odcieniem zieleni widocznym szczególnie na krawędzi, grubość 8 lub 10 mm przezroczyste lub matowe szkło odbarwione OPTIWHITE , grubość 8 lub 10 mm matowe szkło trawione tzw. satyna, grubość 8 lub 10 mm, na szkle float i OPTIWHITE szkło przezroczyste z piaskowanymi wzorami (bardzo duży wybór wzorów) szkło z grafiką, Optiwhite gr. 8 lub 10 mm szkło barwione w masie : brąz , grafi, czarny.

Rodzaje zawiasów:

  •     montowane do muru tradycyjne - wahadłowe, jednostronne
  •     z samozamykaczem - montowane do podłogi i sufitu z tradycyjnym samozamykaczem podłogowym, hydraulicznym lub bez.

Rodzaje uchwytów:

  •     gałka, uchwyt relingowy lub zamek z klamką

Dzięki zastosowaniu okuć renomowanych firm europejskich i polskich tj. Geze, Minusco, WSS, Morad, CDA, PM, drzwi szklane montowane przez naszą firmę są bezpieczne i trwałe.

Drzwi szklane projektujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Termin realizacji drzwi szklanych to maksymalnie 3 tygodnie.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Świat Szkła

Firma powiązana:

Świat Szkła

Telefon 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
www.swiatszkla.com.pl
biuro@swiatszkla.com.pl

Świat Szkła