Aktualności

Targi MEBLE POLSKA 2011 zakończone

03.03.2011

Targi MEBLE POLSKA skupiły najważniejszych producentów mebli, zdecydowanych na promowanie swoich nowości wśród profesjonalnych odbiorców. Pierwszego dnia targów najbardziej innowacyjnym produktom przyznano aż 11 Złotych Medali. Profesjonalni zwiedzający oraz fachowe rozmowy – to silne atuty tegorocznej imprezy.

Targi MEBLE POLSKA w Poznaniu

W dniach 15 – 18 lutego za sprawą targów MEBLE POLSKA  Poznań zmienił się w stolicę przemysłu meblowego. W tych dniach 5 pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich o łącznej powierzchni 18 500 m kw., wypełniły po brzegi wysokiej jakości meble producentów z polski i kilku krajów świata. Swoją ofertę na targach MEBLE POLSKA 2011 zaprezentowało 159 wystawców

Wystawa CONCEPT STORE

Inspiracją wystawy CONCEPT STORE był styl Glamour, jeden z dominujących trendów wnętrzarskich 2011. Dom w stylu Glamour to antyteza minimalizmu, to połysk, bogactwo form i faktur, pełna przepychu dekoracyjność, na wystawie CONCEPT STORE dominowały finezyjne zestawienia lśniących białych tkanin i mebli, mieniących się kryształami żyrandoli i posrebrzanych detali z kontrastującymi, prostymi barwnymi dodatkami.

Wykłady i seminaria MEBLE POLSKA

Bogaty program targów MEBLE POLSKA 2011 stanowił dobrą okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży meblowej oraz cenne źródło wiedzy o najnowszych trendach w sektorze. Przygotowano szereg seminariów i warsztatów. Wśród prowadzących znaleźli się dr Marek Borowiński oraz przedstawiciele Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego i firm COMARCH S.A. i PEKAO S.A.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

W uznaniu za wysoką jakość i innowacyjność 11 produktów nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, prestiżowe wyróżnienia podczas uroczystej Gali Nagród, pierwszego dnia targów, trafiły do firm Poldem, Dąb, Mebin, Kielecka Fabryka Mebli, Atlas, Bogatti i Klose.

Źródło: MTP

Więcej